مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت موی رامبد جوان

کاشت موی رامبد جوان | دکتر کاشت موی رامبد جوان | کاشت مو رامبد جوان
  • 4 فوریه 2019
  • 3908 بازدید
  • بدون نظر

کاشت موی رامبد جوان

کاشت موی سر از جمله راه هایی است که می توانید برای درمان ریزش موهای خود به سراغ آن بروید و در اکثر موارد نتایج بسیار موفقیت آمیزی را دریافت کنید. باید در جریان باشید که روش های بسیار زیادی برای کاشت مو در دنیا وجود دارد اما یکی از سوالاتی که بسیاری از متقاضیان مطرح می کنند این است که کاشت موی رامبد جوان از چه روشی صورت گرفته است؟ باید بدانید که انجام این عمل برای هر شخصی با توجه به علت ریزش موهای آنها و همچنین استحکام موهای ناحیه بانک مو متفاوت می باشد. اما به طور کلی روش هایی مانند fit، fut، fue و sut از جمله پرکاربردترین روش هایی هستند که میتوان برای انجام این عمل از آنها استفاده کرد.

کاشت موی رامبد جوان | دکتر کاشت موی رامبد جوان | کاشت مو رامبد جوان

کاشت موی رامبد جوان

کاشت موی رامبد جوان در مدتی کوتاه به سوژه داغ خبرها تبدیل شد زیرا او هیچ مویی بر سر نداشت و پس از گذشت مدتی موهای او شروع به رویش کرد و خود او نیز پس از مدتی به این موضوع اعتراف کرد. از همین رو باید در جریان باشید که کاشت مو رامبد جوان از طریق پیوند طبیعی صورت گرفته است و پزشک مورد نظر با بررسی علت ریزش موهای او و همچنین استحکام بانک موهای او اقدام به انجام چنین عملی کرده است. اما به گفته خودش به دلیل رعایت نکردن مراقبت های بعد از عمل رشد زیادی نصیب او نشده است. از همین رو باید به نکاتی که پزشک به آنها تاکید دارد اهمیت دهید و آنها را جدی بگیرید.

دکتر کاشت موی رامبد جوان

پس از تایید کاشت موی رامبد جوان بسیاری از افراد به دنبال یافتن پزشک متخصص انجام این کار بودند اما باید در جریان باشید که پزشکان متخصص بسیاری در کشورمان وجود دارد که می توانند از پس انجام این عمل برآیند از همین رو تنها کاری که باید انجام دهید این است که آنها را شناسایی کنید. برای شناسایی دکتر نیاز است که با کسانی که تجربه این عمل را داشته اند صحبت کنید و یا جلسه های متعددی را با پزشکان مختلف ترتیب دهید تا از نحوه چگونگی این عمل و نتیجه ای که مد نظر دارید با او صحبت کنید. همچنین باید بدانید که پزشکی که از تخصص، مهارت و تجربه و دانش لازم برای انجام کاشت موی سر برخوردار باشد میتواند تضمین مناسبی برای رسیدن به نتیجه را در اختیار شما قرار دهد.

کاشت موی حمید لولایی

کاشت موی رامبد جوان | دکتر کاشت موی رامبد جوان | کاشت مو رامبد جوان

نتیجه کاشت موی رامبد جوان

کاشت موی رامبد جوان از جمله مشهورترین روش های کاشت مو به حساب می آید زیرا به واسطه مشهور بودن او مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفت. اگر در نظر داریم که در رابطه با کاشت موی سر و نتایج آن برای شما بگوییم باید در جریان باشید که پس از انجام عملی موفقیت آمیز و همچنین رعایت کردن نکات بعد از کاشت به مدت دو الی سه ماه شاهد رشد موهای خود خواهید بود اما به یکباره این رشد متوقف شده و متوجه ریزش مو می شوید اما نیازی نیست نگران باشید زیرا گراف های کاشت شده به استراحت می روند تا قوای لازم برای رشد کامل را بدست آورند.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

5/5 - (1 امتیاز)
5/5 - (1 امتیاز)
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم