مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت موی حمید لولایی

کاشت موی حمید لولایی | دکتر کاشت موی حمید لولایی | موی حمید لولایی
  • 3 فوریه 2019
  • 3943 بازدید
  • بدون نظر

کاشت موی حمید لولایی

افزایش سن همواره مشکلات بسیار زیادی را با خود به همراه دارد که ریزش مو یکی از شایع ترین این مشکلات است هرچند که امروزه جوانان نیز با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند. اما خوشبختانه در دنیای پیشرفته امروزه روش های زیادی برای درمان وجود دارد که کاشت مو یکی از بهترین آنها می باشد. کاشت مو روش های مختلفی دارد که از جمله آن می توان به fit، fue، fut، sut و… اشاره کرد. برای اینکه بتوانید از این روش ها استفاده کنید در ابتدا باید به پزشکی متخصص و باتجربه مراجعه نمائید تا بررسی های لازم در رابطه با علت ریزش موهایتان و همچنین استحکام بانک موی شما بپردازد تا روشی نتیجه بخش را معرفی نماید. جالب است که بدانید کاشت موی حمید لولایی نیز به روش fit صورت گرفته است که یکی از پرطرفدارترین ها به شمار می آید.

کاشت موی حمید لولایی | دکتر کاشت موی حمید لولایی | موی حمید لولایی

کاشت موی حمید لولایی

همانطور که گفته شد کاشت موی حمید لولایی به روش fit صورت گرفته است. اگر در نظر دارید که از این روش درمانی برای ریزش موهایتان استفاده کنید باید در جریان باشید که برای این روش نیاز است که شما حتما از بانک مویی قوی و ضخیم بهره مند باشید زیرا پزشک مورد نظر تعداد زیادی از گراف های مورد نیاز خود را از ناحیه بانک موی افراد برداشت می کند و در ناحیه ای که دچار ریزش شده است کاشت می کند. انجام این عمل نیازمند دقت و همچنین ظرافت بسیار بالایی است زیرا هرگونه اسیب به بانک مو و همچنین گرافت موی کاشت شده می تواند نتیجه عمل را تغییر دهد.

کاشت موی حمید لولایی | دکتر کاشت موی حمید لولایی | موی حمید لولایی

دکتر کاشت موی حمید لولایی

یکی از مسائلی که در رابطه با کاشت موی حمید لولایی وجود دارد این است که او به کدام دکتر مراجعه کرده است. در این رابطه باید در جریان باشید که معمولا شما باید پزشکی را انتخاب کنید که از تجربه، مهارت، تخصص و دانش لازم نسبت به جدیدترین متدهای روز دنیا بهره مند باشد. زیرا در صورتی که پزشک مورد از این پکیج بهره مند باشد اطمینان شما از بابت رسیدن به نتیجه مطلوب بیشتر خواهد شد. در واقع تجربه او نوعی تضمین کار به حساب می آید. برای پیدا کردن چنین پزشکی می توانید به کلینیک های مختلفی مراجعه کنید و یا به وب سایت های مرتبط سری بزنید. مطمئنا کامنت های کسانی که چنین عملی انجام داده اند می تواند به شما کمک کند.

کاشت موی حمید لولایی | دکتر کاشت موی حمید لولایی | موی حمید لولایی

نتیجه کاشت موی حمید لولایی

پس از انجام کاشت مو یکی از مهمترین مسائلی که ذهن بیماران را به خود مشغول می کند این است که نتیجه مطلوب چه زمانی حاصل می شود. جالب است که بدانید پس از کاشت مو افراد شاهد رشد سریع موهای خود هستند که شادمانی زیادی را برای آنان به همراه دارد اما پس از گذشت دو الی سه ماه موهای کاشت شده دچار ریزش می شوند و به خواب یا همان استراحت می روند تا قوای کامل برای رشد دائمی را بدست آورند و در حدود ۶ ماه پس از کاشت افراد می توانند شاهد رشد دائمی خود باشند.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

5/5 - (1 امتیاز)
5/5 - (1 امتیاز)
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم