مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت موی حرفه ای

کاشت موی حرفه ای | کلینیک کاشت موی حرفه ای | روش کاشت موی حرفه ای
  • 4 فوریه 2019
  • 477 بازدید
  • بدون نظر

کاشت موی حرفه ای

مسلما به این مسئله آگاهی دارید که کاشت مو یکی از بهترین و موثرترین روش هایی است که می توانید از آن برای درمان ریزش موهایتان بهره بگیرید. اما تاکنون به این مسئله فکر کرده اید که کاشت موی حرفه ای در کدام کلینیک انجام می شود؟ باید به این مسئله دقت کنید زمانی که تصمیم می گیرید کاشت مو انجام دهید با تحقیقات گسترده ای در این زمینه انجام داده و مشاوره های زیادی با پزشکان ترتیب دهید زیرا در ابتدای هر کاری باید علت ریزش موهای شما مشخص شود تا پزشک این توانایی را بدست آورد روشی نتیجه بخش را پیش روی شما قرار دهد. همچنین کلینیک مورد انتخاب شما باید نشان استاندارد را در اختیار داشته و از کادری مجرب، تجهیزات مناسب و قیمتی متناسب با جیب برخوردار باشد.

کاشت موی حرفه ای | کلینیک کاشت موی حرفه ای | روش کاشت موی حرفه ای

روش کاشت موی حرفه ای

اینکه شما از کدام روش کاشت موی حرفه ای استفاده کنید کاملا به نظر پزشک و همچنین بررسی هایی که او انجام می دهد بستگی دارد. بسیاری از افرادی که از بانک موی قوی و ضخیم بهره مند هستند کاندیدای مناسبی برای کاشت موی طبیعی به حساب می آیند و آن دسته از افرادی که بانک موی آنها از بین رفته است می توانند از موهایی مصنوعی که قابلیت رشد ندارند برای کاشت مو استفاده کنند هر چند که این روش میتواند مشکلات بسیار زیادی را با خود به همراه داشته باشد. امروزه کاشت مو به روش های متفاوتی انجام می شود که از جمله آن می توان به fit، fut، fue و sut اشاره کرد که بهره گرفتن هر کدام از آنها نیازمند تایید پزشک می باشد.

کاشت موی حرفه ای | کلینیک کاشت موی حرفه ای | روش کاشت موی حرفه ای

کلینیک کاشت موی حرفه ای

برای اینکه بتوانید کلینیکی مناسب برای کاشت موی حرفه ای خود پیدا کنید اولین کاری که باید انجام دهید این است که به کلینیک های متفاوت مراجعه کرده و از کسانی که عمل کاشت مو را در آن کلینیک ها انجام داده اند سوالاتی را مطرح کنید. زیرا این اشخاص بهترین کسانی هستند که می توانند تجربیات خود را با شما به اشتراک بگذارند. همچنین راه دیگری که وجود دارد این است که به وب سایت های مختلف مراجعه کرده و از نمونه کارها و همچنین تجهیزات و امکانات کلینیک ها مطلع شده و در نهایت به آن مراجعه کرده و با پزشک مربوطه جلسه مشاوره ای را ترتیب دهید.

کاشت موی حرفه ای | کلینیک کاشت موی حرفه ای | روش کاشت موی حرفه ای

نتیجه کاشت موی حرفه ای

مطمئنا یکی از مسائلی که در رابطه با کاشت موی حرفه ای وجود دارد این است چه نتیجه ای پس از انجام این عمل حاصل می شود. باید در جریان باشید که کاشت مو در ابتدا با بررسی های بسیار دقیق پزشک صورت میگیرد و معمولا در این راه از بانک موی افراد استفاده می نمایند. پس از عملیات موفقیت آمیز کاشت، به مدت دو الی سه ماه موها به صورت شگفت انگیزی رشد می کنند اما دوباره ریزش خود را از سر می گیرند و به استراحت می روند و پس از گذشت ۶ ماه دوباره رشد دائمی و طبیعی خود را آغاز خواهند کرد.

کاشت موی حرفه ای | کلینیک کاشت موی حرفه ای | روش کاشت موی حرفه ای

کاشت موی حرفه ای در تهران

روش های کاشت موی سر با توجه به تجربه ای که پزشک در ارائه آن روش دارد می توان آن را کاشت موی حرفه ای عنوان کرد، در تهران به دلیل جمعیت بسیار زیاد نسبت به دیگر شهری کشور متقاضی کاشت مو بیشتر از سایر شهرهاست، در نتیجه کاشت موی حرفه ای در تهران نیز به توجه به تجارب پزشکان و البته کلینیک های متعدد در این زمینه زور به روز در حال افزایش می باشد، حتی جدید ترین روش های کاشت مو نیز به دلیل وجود متقاضیان بسیار بعد از چند مورد انجام آن روش فعالیت پزشکان در روش های جدید نیز حرفه ای تر خواهد شد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم