مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت موی جواد خیابانی

کاشت موی جواد خیابانی | دکتر کاشت موی جواد خیابانی | کاشت مو جواد خیابانی
  • 4 فوریه 2019
  • 1455 بازدید
  • بدون نظر

کاشت موی جواد خیابانی

مطمئنا متوجه شده اید که جواد خیابانی نیز جزء آن دسته از افرادی است که برای رفع مشکل ریزش موهایش به سراغ کاشت موی سر رفته است. باید در جریان باشید که به گفته بسیاری از افراد کاشت موی جواد خیابانی به دلیل در اختیار داشتن بانک موی قوی و ضخیم به روش fut صورت گرفته است. در واقع پزشک مورد نظر در ابتدا به بررسی علت ریزش موهای او پرداخته و پس از بررسی ها و آزمایشات لازم روش های مختلفی را سنجیده و در نهایت روش fut را انتخاب کرده است. اکثر کسانی که از این روش استفاده کرده اند نتایج مطلوبی را دریافت نموده اند که جواد خیابانی یکی از آنهاست.

کاشت موی جواد خیابانی | دکتر کاشت موی جواد خیابانی | کاشت مو جواد خیابانی

 کاشت موی جواد خیابانی

همانطور که گفته شد کاشت موی جواد خیابانی به روش fut صورت گرفته است. جالب است که بدانید این روش شباهت بسیار زیادی به روش fit دارد. زیرا در این روش پزشک مورد نظر پس از بررسی های دقیق و ظریفی که انجام می دهد این روش را انتخاب کرده و گراف های مورد نظر خود را از ناحیه بانک موی افراد برداشت کرده و در ناحیه ای که دچار ریزش مو شده است کاشت می کند. این عمل به دقت و ظرافت بسیار بالایی نیاز دارد که هر پزشکی از پس انجام آن برنخواهد آمد از همین رو یکی از مهمترین مسائل برای انجام این عمل انتخاب پزشکی متخصص و باتجربه است.

دکتر کاشت موی جواد خیابانی

پس از اینکه مشخص شد کاشت موی جواد خیابانی به روش fut صورت گرفته است یکی از مهمترین مسائلی که ذهن بسیاری از متقاضیان را به خود مشغول می کند این است که انجام این عمل توسط کدام دکتر صورت گرفته است. باید بدانید که هر شما میتوانید به دکتری که از تخصص، مهارت، تجربه و دانش لازم به متدهای روز دنیا بهره مند باشد و در صورتی که عمل های متعددی را در گذشته انجام داده و کارنامه خوبی را در اختیار دارد می تواند شما را به آن چیزی که مد نظر دارید برساند. از همین رو تنها کافیست که جلسه مشاوره ای را با پزشکان ترتیب دهید و از نحوه چگونگی انجام عمل آگاهی پیدا کنید و سپس مقایسه ای انجام داده و بهترین را انتخاب نمائید.

کاشت موی رامبد جوان

کاشت موی جواد خیابانی | دکتر کاشت موی جواد خیابانی | کاشت مو جواد خیابانی

نتیجه کاشت موی جواد خیابانی

بسیاری از افرادی که به ریزش مو دچار هستند پس از مشاهده کاشت موی جواد خیابانی و نتیجه ای که حاصل شده است تصمیم به انجام این گرفتند. باید بدانید که نتیجه عمل کاشت مو بلافاصله پس از عمل حاصل نمی شود و برای اینکه بتوانید چنین نتیجه را حاصل کنید باید به یکی از مهمترین مسائل که مراقبت های بعد از عمل می باشد اهمیت دهید و پس از حدود ۶ ماه شاهد رشد کامل و طبیعی موهایتان باشید.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم