مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت موی ثابت

کاشت موی ثابت | روش کاشت موی ثابت | کاشت موی مصنوعی ثابت
  • 5 فوریه 2019
  • 629 بازدید
  • بدون نظر

کاشت موی ثابت

همانطور که می دانید این روزها روش های بسیار زیادی برای درمان ریزش مو و رفع طاسی سر وجود دارد اما کاشت مو یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما می باشد. اما نکته اینجاست که کاشت مو امروزه به روش های بسیار زیادی انجام می شود که کاشت موی ثابت یکی از این روش هاست. در این رابطه باید بدانید که از این روش با عنوان کاشت موی غیر قابل رشد نیز یاد می کنند. همواره نکات بسیار زیادی برای انجام کاشت مو وجود دارد که مهمترین آنها انجام بررسی های لازم و همچنین در نظر گرفتن پزشکی متخصص و با تجربه است زیرا تنها در این صورت شما میتوانید تضمینی برای رسیدن به نتیجه مطلوب را در اختیار داشته باشید.

کاشت موی ثابت | روش کاشت موی ثابت | کاشت موی مصنوعی ثابت

روش کاشت موی ثابت

کاشت موی ثابت یا همان کاشت موی غیرقابل رشد معمولا زمانی مورد استفاده قرار میگیرد که فرد مورد نظر از بانک مویی مناسب برخوردار نبوده و پیوند موهای طبیعی دیگر بر روی پوست سر با عوارض و مشکلات بسیار زیادی روبرو بوده است از همین رو پزشک مربوطه از موهایی مصنوعی که قابلیت رشد طبیعی در آنها وجود ندارد استفاده می کند و علاوه بر درمان ریزش مو، طاسی سر به وجود آمده را نیز از بین خواهد برد. به همین دلیل است که پزشکان همواره قبل از انجام عمل بررسی های کامل و دقیقی از علت ریزش موهای شما و همچنین روش های نتیجه بخش انجام می دهند.

کاشت موی حرفه ای

کاشت موی مصنوعی ثابت

نکته جالب اینجاست که برای کاشت موی ثابت پزشکان از روش hrt استفاده می کنند. در واقع در این روش پزشکان از موهایی مصنوعی که هم جنس، همرنگ و به طور کامل همزاد با موهای فرد می باشد استفاده کرده و آنها را لابه لای موهای افراد و زیر پوست آنها قرار می دهند به طوریکه هیچکس نمی تواند متوجه انجام این عمل شود. همچنین این موها قابلیت حمام روزانه و همچنین شانه زدن های مداوم را دارا می باشند و هیچ مشکلی را به وجود نمی آورند. همواره افراد زیادی به دلایل مختلف از این روش استفاده می کنند و از نتایج بدست آمده رضایت کامل دارند. اما با تمام اینها باز هم انجام این عمل باید طبق نظر پزشک و زیر نظر او انجام شود.

کاشت موی ثابت | روش کاشت موی ثابت | کاشت موی مصنوعی ثابت

قیمت کاشت موی ثابت

یکی از مهمترین مواردی که در رابطه با کاشت موی ثابت ذهن بسیاری از متقاضیان را به خود مشغول می کند هزینه های انجام این عمل می باشد. در این رابطه باید به شما بگوییم که عوامل زیادی در تعیین هزینه های نهایی دخیل هستند که از میان آنها می توان به روشی که برای عمل انتخاب می کنید، تخصص و مهارت و تجربه پزشک مورد نظر، موقعیت جغرافیایی کلینیک، تجهیزات، پرسنل و… اشاره کرد. مطمئنا هر چقدر کیفیت خدمات بالاتر باشد هزینه نهایی نیز افزایش پیدا می کند.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم