مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت موی برزو ارجمند

کاشت موی برزو ارجمند | دکتر کاشت موی برزو ارجمند | کاشت مو برزو ارجمند
  • 20 فوریه 2019
  • 1145 بازدید
  • بدون نظر

کاشت موی برزو ارجمند

برزو ارجمند نیز جزء آن دسته از سلبریتی هایی است که برای درمان ریزش موهای خود به سراغ کاشت مو رفت و با اطمینان می توان گفت که از روش هایی کاملا طبیعی برای رسیدن به خواسته خود بهره گرفت. در واقع روش های زیادی برای پیوند طبیعی مو وجود دارد اما جالب است که بدانید کاشت موی برزو ارجمند به روش fit بوده است و پزشک در حین انجام عمل از بانک موی وی گراف های مورد نظر خود را برداشت کرده و آنها را در قسمتی که دچار ریزش مو شده کاشت کرده است. اما نکته اینجاست که قبل از عمل کاشت مو، انجام بررسی ها و آزمایشات بسیار دقیق در رسیدن به نتیجه مطلوب نقشی اساسی ایفا می کند.

کاشت موی برزو ارجمند | دکتر کاشت موی برزو ارجمند | کاشت مو برزو ارجمند

کاشت موی برزو ارجمند

کاشت موی برزو ارجمند جزء آن دسته از عمل هایی است که هیاهوی زیادی به پا نکرد اما بسیاری از افرادی که به این مشکل دچار بودند در نظر داشتند تا از روند انجام عمل آگاهی پیدا کنند. از همین رو باید بدانید که در عمل او از روش fit استفاده شده است و پزشک مربوطه پس از انجام بررسی های دقیق و حساب شده از علت ریزش موهای بیمار و همچنین بانک موی آنها، تعداد گراف مورد نیاز خود را از ناحیه بانک مو برداشت کرده و آنها در قسمتی که دچار ریزش مو شده است کاشت می کنند. این عمل چیزی حدود ۳ ساعت زمان می برد و با استفاده از بیحسی موضعی و بدون هیچگونه درد و خونریزی انجام می شود.

کاشت مو به روش fit

دکتر کاشت موی برزو ارجمند

شاید با خود فکر کنید که دکتر کاشت موی برزو ارجمند بهترین پزشک کشور می باشد که توانسته نتیجه خوبی را برای برزو ارجمند به همراه بیاورد. اما باید بدانید که پزشکی با تخصص بالا، مهارت و تجربه و آگاه به متدهای روز دنیا می تواند این عمل را با موفقیت به اتمام برساند. برای پیدا کردن چنین پزشکی می توانید به کلینیک های مختلف مراجعه کرده و جلسه مشاوره ای را با پزشک مربوطه ترتیب دهید و نسبت به چگونگی انجام عمل توسط او و همچنین روش های قابل استفاده آگاهی کاملی بدست آورید.

کاشت موی برزو ارجمند | دکتر کاشت موی برزو ارجمند | کاشت مو برزو ارجمند

نتیجه کاشت موی برزو ارجمند

مشاهده نتیجه کاشت موی برزو ارجمند از جمله مهمترین مواردی است که باعث می شود افراد به سراغ کاشت مو بروند. اما باید بدانید که عوامل زیادی در رسیدن به نتیجه مطلوب موثر می باشد که از جمله مهمترین آنها می توان به مراقبت های بعد از عمل اشاره کرد که به عقیده پزشکان این مراقبت ها بخشی از روند درمان بوده و عدم رعایت آنها میتواند باعث بی ثمر شدن عمل آنها شود.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم