مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت طبیعی ابرو در مردان چگونه است ؟

کاشت طبیعی ابرو در مردان
  • 15 سپتامبر 2018
  • 990 بازدید
  • بدون نظر

کاشت طبیعی ابرو در مردان چگونه است ؟

کاشت ابرو اگر چه نوعی از کاشت مو می باشد که اغلب در خانم ها به علت ایجاد ریزش ابرو انجام می گیرد اما این نوع کاشت ممکن است در مردان به دلیل ریزش موی ژنتیکی آنها، شیمی درمانی، ایجاد حادثه و سوختگی ابرو نیز انجام بگیرد که باید دید کاشت طبیعی ابرو در مردان چگونه است ؟

کاشت طبیعی ابرو

در کاشت طبیعی ابرو موهای پیوندی از پشت سر بر داشته می شوند و پس از جداسازی فولیکول های با روش های مختلفی در ابر کاشته می شوند تا کم‌پشتی و ریزش موی ابرو جبران گردد و موهای پیوند زده شده به علت طبیعی بودن پس از تکمیل چرخه رشد خود قابلیت کوتاهی و رنگ کرون خواهند داشت.

کاشت طبیعی ابرو در مردان

بهترین روش کاشت طبیعی ابرو در مردان

بهترین روش کاشت طبیعی ابرو در مردان کاشت مو به روش sut می باشد که در این روش با استفاده از دستگاه های اتوماتیک بدون ایجاد جراحی و زخم و بخیه در ابروها کاشت ابرو در یک جلسه با تراکم بالایی انجام می گیرد.

رشد کاشت طبیعی ابرو

اگر چه موهای پیوند زده شده در کاشت ابرو از ناحیه سر برداشته می شوند که رشدی دو برابر رشد ابرو دارند اما این موها پس از کاشت مو و تکامل چرخه رشد خود به دلیل تطابق یافتن با ناحیه جدید پس از مدتی رشدی هماهنگ و همسان با موی ابرو خواهند داشت.

کاشت طبیعی ابرو در مردان

هزینه کاشت ابرو

در کاشت طبیعی ابرو و در تعیین هزینه های عمل عواملی چون روش کاشت، دستمزد متخصص، تعداد تارهای پیوند زده شده مو به ابرو و تعرفه هر کلینیکی دخیل هستند و کاشت ابرو با هزینه متفاوتی برای بیماران انجام می پذیرد.

مزایای کاشت طبیعی ابرو

کاشت ابرو با موی طبیعی برای هر فردی این مزیت را دارد که این موها به دلیل برداشته شدن از پشت سر خود بیمار تطابق بیشتری با بدن دارند و بدن آنها را پس نخواهد زد همچنین رشد این موها به طور دائم وجود خواهد داشت و تا پایان عمر بیمار ماندگاری دارند.

کاشت طبیعی ابرو بهترین روش جهت رفع کم پشتی ایجاد شده در ابروها بر اثر ریزش مو می باشد که به دلیل کوتاه کردن و تغییر فرم دادن مزیت های زیادی نسبت به تاتو کردن ابرو خواهد داشت و افرادی که اقدام به کاشت ابرو می نمایند هرگز مانند افرادی که در ابروی خود تاتو دارند از کار خود پشیمان نخواهند شد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم