مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش کاشت ریش پرپشت با تراکم بالا

کاشت ریش پرپشت با تراکم بالا | کاشت موی ریش با تراکم بالا | کاشت ریش پرپشت
  • 28 نوامبر 2018
  • 461 بازدید
  • بدون نظر

روش کاشت ریش پرپشت با تراکم بالا

در گذشته بسیاری از آقایان برای افزایش تراکم موهای صورت از داروهای گیاهی و روش های سنتی استفاده میکردند و متاسفانه در اکثر موارد به نتیجه ی دلخواه نمی رسیدند اما در حال حاضر بسیاری از افراد برای رفع کم پشتی موهای صورت از روش های کاشت ریش استفاده میکنند. کاشت ریش پرپشت با تراکم بالا موضوعی است که در ادامه تصمیم گرفته ایم به آن بپردازیم تا بیشتر با آن آشنا شوید پس تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید.

کاشت ریش پرپشت با تراکم بالا

بسیاری از آقایان برای کاشت ریش پرپشت به کلینیک های زیبایی مراجعه میکنند و متاسفانه به علت اینکه تصور بسیار غلطی نسبت به این روش دارند از نتایجی که به وجود می آید رضایت کافی نخواهند داشت به همین دلیل همیشه پیشنهاد میشود برای استفاده از روش های کاشت و سبیل سعی کنید اطلاعات تان را نسبت به آن افزایش دهید تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.

کاشت ریش پرپشت با تراکم بالا | کاشت موی ریش با تراکم بالا | کاشت ریش پرپشت

بهترین است بدانید با کاشت ریش میتوان ظاهری مناسب و طبیعی به وجود آورد اما به هیچ وجه از ریش و سبیل طبیعی پرپشت تر نخواهد شد به همین دلیل باید انتظارات تان را نسبت به این روش کاهش دهید. البته با جلسات مجدد کاشت ریش میتوان تا حدی تراکم را افزایش داد اما باز هم تراکمی که به وجود می آید بیشتر از موهای طبیعی بیمار نخواهد بود و نباید انتظارات غیر واقعی داشت.

بهترین روش برای کاشت ریش پرپشت

برای کاشت ریش پرپشت میتوان از روش های مختلفی که در حال حاضر وجود دارد استفاده کرد و تقریبا محدودیتی از این نظر وجود نخواهد داشت. انتخاب روش کاشت ریش به عوامل مختلفی بستگی دارد که در مطالب آینده حتما به آن خواهیم پرداخت اما به طور کلی بهتر است بدانید روش sut جزء بهترین و سریعترین روش ها برای پیوند تعداد بالایی از موها در یک جلسه میباشد.

البته همانطور که گفتیم این روش فقط برای ایجاد تراکم بالا در زمان کمتر مناسب خواهد بود و گرنه با روش های دیگر هم میتوان در چند جلسه تراکم مشابه را ایجاد کرد.

کاشت ریش پرپشت با تراکم بالا | کاشت موی ریش با تراکم بالا | کاشت ریش پرپشت

عوارض کاشت ریش پرپشت با تراکم بالا

در صورتی که به دنبال کاشت ریش پرپشت با تراکم بیشتر از حد عادی باشید ممکن است گذرتان به مراکز غیر مجاز بیفتد که این کار را به صورت غیر مجاز برای سودجویی خود انجام میدهند. در این موارد باید این انتظار را داشته باشید که عوارض مانند ریزش مو های کاشته شده، عفونت، التهاب فولیکول ها و … در انتظار تان خواهد بود.

منبع : کلینیک ترمیم مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم