مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت ریش قسطی در کلینیک نوین هیر

کاشت ریش قسطی | کاشت ریش طبیعی قسطی | کاشت اقساطی ریش مردان
  • ۷ آذر ۱۳۹۷
  • 235 بازدید
  • بدون نظر

کاشت ریش قسطی در کلینیک نوین هیر

در حال حاضر روش های بسیار مناسبی برای افزایش تراکم ریش و سبیل به وجود آمده است به همین دلیل بسیاری از آقایان میتوانند شاهد رفع کچلی و کم پشتی ریش باشند. از میان روش هایی که در حال حاضر وجود دارد کاشت ریش یکی از محبوب ترین روش هاست به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم به این موضوع بپردازیم. کاشت ریش قسطی در کلینیک نوین هیر موضوعی است که در این مطلب به آن خواهیم پرداخت پس تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید.

کاشت ریش قسطی | کاشت ریش طبیعی قسطی | کاشت اقساطی ریش مردان

کاشت ریش قسطی در کلینیک نوین هیر

همانطور که میدانید هزینه ی کاشت ریش نسبت به روش های دیگری که وجود دارد بیشتر است به همین دلیل بسیاری از افراد نمیتوانند هزینه ی این روش را به صورت نقدی پرداخت کنند به همین دلیل برخی کلینیک ها کاشت ریش قسطی را برای بیماران خود در نظر میگیرند که کلینیک نوین هیر یکی از آن هاست. کلینیک نوین هیر با ارائه ی این خدمت سعی نموده تا به جلب رضایت بیماران بپردازد.

برای پیوند ریش قسطی در هر یک از کلینیک های زیبایی شرایط خاصی وجود دارد بنابراین افرادی که قصد دارند از آن استفاده کنند باید حتما قبل از هر چیز به مراکز زیبایی مراجعه کنند تا با شرایط ان آشنا شوند. بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که در بسیاری از موارد کاشت ریش تنها روش برای افزایش تراکم ریش خواهد بود به همین دلیل کاشت ریش قسطی قطعا گزینه ی مناسبی به شمار خواهد رفت.

هزینه ی کاشت ریش قسطی

برای اطلاع از هزینه ی کاشت ریش قسطی باید حتما به صورت حضوری به کلینیک نوین هیر مراجعه کنید چون قبل از این که شرایط بیمار مورد بررسی قرار گیرد نمیتوان آن را به راحتی محاسبه کرد. ممکن است برخی از بیماران با شرایطی که دارند بتوانند با هزینه ای بسیار کمتر از دیگران از کاشت ریش استفاده کنند یا بالعکس.

کاشت ریش قسطی | کاشت ریش طبیعی قسطی | کاشت اقساطی ریش مردان

مزایای کاشت ریش قسطی

مهمترین مزیت کاشت ریش قسطی این است که بیماران میتوانند با بودجه ی کمی که دارند شاهد افزایش تراکم موهای صورت باشند و اعتماد به نفس خود را افزایش دهند. ضمن این که این روش دائمی است به همین دلیل افرادی که از آن استفاده میکنند با پرداخت هزینه کاشت ریش برای یکبار به نتایج دلخواه خود خواهند رسید.

البته طبیعی بودن ظاهر موهایی که کاشته میشود هم قطعا یکی از مزایای فوق العاده ای آن خواهد بود که باید آن را در نظر بگیرید.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم