مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت ریش طبیعی در مردان

کاشت ریش طبیعی در مردان
  • ۲۳ مهر ۱۳۹۷
  • 295 بازدید
  • بدون نظر

کاشت ریش طبیعی در مردان

ریش و سبیل برای مردان نماد مردانگی، قدرت و جذابیت محسوب می شود و این روزها مردان جوان به داشتن ریش پرپشت تمایل بیشتری نشان می دهند و دوست دارند ویژگی های مردانه در چهره ی آنان بیشتر نمایان باشد. اما برخی از آقایان بنا به دلایل مختلفی ریش غیر مرتب و کم پشتی دارند و از این موضوع رنج می برند ؛ کاشت ریش طبیعی در مردان روشی برای رفع مشکلات ریش از قبیل کم پشتی یا هر گونه نقص مانند جای اسکار در ناحیه ی ریش می باشد.

کاشت ریش طبیعی در مردان

پروسه ی کاشت ریش شباهت زیادی به پروسه ی کاشت مو دارد و از متد های FUT و FUE برا این کار استفاده می شود. البته متد FUE که یک متد کاشت موی ظریف و با دقت بالا است برای کاشت مو در ناحیه صورت مناسب تر است تا کمترین جراحت ممکن روی پوست صورت ایجاد شود و اسکار نمایانی روی صورت باقی نماند. در این متد واحد های تک فولیکولی مو اغلب از ناحیه ی سر استخراج گردیده و به ریش پیوند زده می شوند. گاهی اوقات نیز که فقط جهت ترمیم ریش کاشت موی محدودی کمتر از حدود ۱۰۰ گرافت صورت می گیرد، پزشکان از موهای ریش موجود در زیر چانه فولیکول های موی مورد نیاز برای کاشت را استخراج می کنند.

کاشت ریش طبیعی در مردان

کاندیدای مناسب

مردانی که بنا به دلایل ژنتیکی ریش های کم پشتی دارند و یا اینکه به دلیل ابتلا به بیماری و یا بروزعارضه ی خاصی به صورت دائمی دچار کم پشتی ریش شده و یا قسمتی از ریش خود را از دست داده اند و با سایر روش های تقویت ریش به نتیجه ی مطلوبی نمی رسند می توانند برای کاشت ریش طبیعی کاندید شوند. برای کاشت ریش مواردی از قبیل داشتن بانک موی مطلوب، شباهت موهای بانک مو به موهای ریش، برخورداری از سلامتی عمومی بدن و مبتلا نبودن به یک سری بیماری ها از قبیل اختلالات انعقاد خون، اختلالات سیستم ایمنی بدن، ایدز و … هم اهمیت دارد.

کاشت ریش طبیعی در مردان

نتایج کاشت ریش طبیعی دائمی است

همانگونه که گفتیم کاشت ریش شباهت زیادی به کاشت موی طبیعی در سر دارد و در مورد پایدار بودن نتیجه نیز همانند کاشت موی سر می توان نتیجه ی دائمی داشته باشد؛ زیرا در پروسه ی کاشت ریش هم پزشکان متخصص سعی می کنند مناسب ترین فولیکول های مو را که احتمال ریخته شدن آن ها در آینده بسیار ناچیز باشد برای کاشت استفاده کنند.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

کاشت ریش طبیعی در مردان
5 (100%) 1 نظر
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم