مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت ریش به روش hrt

  • ۴ مهر ۱۳۹۷
  • 133 بازدید
  • بدون نظر

کاشت ریش به روش hrt

برخی از آقایان به دلایل ژنتیک، بیماری، استرس، تغذیه نامناسب و بالا رفتن سن به مرور دچار ریزش ریش نیز می شوند و معمولا عواملی که بر روی موی سر تاثیر دارند و موجب ریزش آن می شوند ممکن است موجب ریزش موی ریش نیز شدند ، یکی از روش های کاشت ریش استفاده از روش hrt می باشد که باید دید کاشت ریش به روش hrt چگونه می باشد.

کاشت ریش به روش hrt

برخی از مردانی که به دلایل مختلف دچار ریزش بدون بازگشت موی ریش می شوند و در انجام کاشت ریش با استفاده از موی طبیعی به دلیل بیماری یا نبود بانک موی مناسب در سر خود محدودیت دارند می توانند از روش کاشت موی hrt در کاشت ریش نیز استفاده نمایند.

کاشت ریش به روش hrt

چگونگی کاشت ریش به روش hrt

در این روش از موهای ریش مصنوعی یا طبیعی هم جنس و هم رنگ موی خود بیمار استفاده می گردد و موها بر روی لایه ای شبیه سازی شده از پوست سر کاشته می شوند و با چسب بر روی پوست صورت چسبانده خواهند شد.

مزایای کاشت ریش به روش hrt

در این روش کاشت ریش به بانک موی بیمار جهت کاشت احتیاج نمی باشد و این روش کاشت مو در ریش بدون درد، خونریزی و بخیه صورت می پذیرد.

معایب کاشت ریش به روش hrt

در کاشت ریش به روش hrt موهای کاشته شده طول عمری حدود ۲ سال خواهند داشت و باید بعد از این مدت از روی صورت مردان برداشته شوند و با اینکه این موها قابلیت شستشو دارند و مردان با وجود این موها در صورت خود به راحتی می توانتد به استخر و سونا بروند اما این موها قابلیت رشد نخواهند داشت.

کاشت ریش به روش hrt

هزینه کاشت ریش به روش hrt

در این روش کاشت ریش هزینه ها با توجه به جنس موهای کاشته شده، تعداد موها، لوازم به کار برده شده در کاشت و دستمزد متخصص این نوع کاشت محاسبه می گردد.

در کاشت ریش با استفاده از روش hrt اگر چه خط رویش مو ها بسیار طبیعی خواهد بود و این نوع کاشت برای بیماران دیابتی و افرادی که دچار سوختگی شدید شده اند در نواحی کوچک ریش کارآیی مناسبی دارد اما به دلیل همین عمر کوتاه استفاده از این روش کاشت مو ممکن است در مورد کاشت ریش کمتر مورد استفاده مردان قرار بگیرد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم