مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت ریش به روش Fue

کاشت ریش به روش Fue | کاشت ریش وسبیل Fue | کاشت ریش با روش Fue
  • 28 نوامبر 2018
  • 667 بازدید
  • بدون نظر

کاشت ریش به روش Fue

هنوز هم افراد زیادی دارند که تصور میکنند استفاده از روش های کاشت مو ، ریش و سبیل و ابرو میتواند مشکلات زیادی برایشان به وجود آورد به همین دلیل تا جایی که امکان دارد از روش های خانگی استفاده میکنند که همین باعث میشود به نتیجه ی دلخواه دست پیدا نکنند. این در حالی است که امروزه روش های فوق العاده ای برای کاشت ریش و … به وجود آمده است که با استفاده از آن میتوان به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کرد. کاشت ریش به روش Fue یکی از این روش ها است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

کاشت ریش به روش Fue

در گذشته از روش هایی مانند FUT برای کاشت ریش استفاده میشده است به همین دلیل افرادی که از این روش استفاده میکردند در بسیاری از مواقع با مشکلات مختلفی روبرو میشدند که از میان آن میتوان به برجای ماندن جای بخیه، اسکار و … اشاره کرد اما در حال حاضر کاشت ریش به روش Fue باعث شده تا بسیاری از افراد بتوانند با کوچکترین عارضه شاهد رشد موهایی کاملا طبیعی باشند.

کاشت ریش به روش Fue | کاشت ریش وسبیل Fue | کاشت ریش با روش Fue

کاشت ریش به روش Fue برای تمامی افرادی که به صورت ارثی ریش و سبیل کم پشت دارند کاملا مناسب خواهد بود. علاوه بر این افرادی که به دلیل وارد شدن جراحات به قسمت صورت قسمتی از موهای آن را از دست داده اند نیز میتوانند از این روش استفاده نمایند. افرادی که قصد دارند از این روش استفاده کنند باید بانک موی کافی داشته باشند که اکثر افراد جوان در این مورد مشکلی نخواهند داشت.

مراحل کاشت ریش به روش Fue

کاشت ریش به روش Fue مانند سایر روش های پیوند مو است به همین دلیل نمیتوان آن را مجزا دانست. اما تفاوت اصلی این روش با روش های قدیمی این است که برای انجام آن از دستگاه های تمام اتوماتیک استفاده میشود. استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک باعث افزایش سرعت کاشت و کاهش عوارض مختلف میشود به همین دلیل در حال حاضر بسیاری از متخصصان از آن بهره میگیرند.

البته این روش معایبی هم دارد به همین دلیل برخی از افراد باید از روش های دیگر استفاده نمایند که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

کاشت ریش به روش Fue | کاشت ریش وسبیل Fue | کاشت ریش با روش Fue

معایب کاشت ریش به روش Fue

مهمترین عیب کاشت ریش به روش Fue، که باعث شده برخی از افراد نتوانند از آن استفاده کنند این است که در این روش به درصدی از فولیکول هایی که استخراج میشوند آسیب وارد خواهد شد به همین دلیل برای افرادی که بانک موی محدود دارند باید از روش های دیگر استفاده کرد.

منبع : کلینیک ترمیم مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم