مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت ریش به روش Fit

کاشت ریش به روش Fit | کاشت ریش Fit | کاشت ریش با روش Fit
  • 28 نوامبر 2018
  • 532 بازدید
  • بدون نظر

کاشت ریش به روش Fit

بسیاری از آقایان به دنبال روشی موثر برای افزایش تراکم ریش و سبیل هستند اما متاسفانه به علت اینکه با روش های موثر آشنایی ندارند به نتایج دلخواه دست پیدا نمیکنند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به یکی از بهترین روش ها یعنی روش کاشت ریش بپردازیم تا بتوانید با استفاده از آن شاهد افزایش رشد موهای صورت خود باشید. بهتر است بدانید کاشت ریش روش های مختلفی دارد که روش fit یکی از آنهاست پس تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید تا با مزایای کاشت ریش به روش Fit آشنا شوید.

کاشت ریش به روش Fit

در سالهای اخیر متقاضیان کاشت ریش و سبیل افزایش قابل توجهی پیدا کرده است اما هنوز هم افراد زیادی وجود دارند که با این روش ها به صورت دقیق آشنایی ندارند. در صورتی که شما هم جزء این افراد هستید بهتر است بدانید در سالهای اخیر روش های زیادی برای کاشت ریش به وجود آمده است که با استفاده از آن ها میتوان در کمترین زمان ممکن به افزایش تراکم ریش و سبیل پرداخت.

کاشت ریش به روش Fit | کاشت ریش Fit | کاشت ریش با روش Fit

کاشت ریش به روش Fit از روش های غیر تهاجمی برای رفع کچلی صورت به شمار میرود که بسیاری از افراد میتوانند با استفاده از آن زیبایی خود را افزایش دهند. بهتر است بدانید در این روش برای برداشت و انتقال فولیکول ها از جراحی استفاده نمیشود. در عوض تکنسین ها با استفاده از پانج و به صورت دستی فولیکول ها را استخراج میکنند که همین باعث میشود شاهد جای بخیه، زخم و … نباشیم.

کاندیدای کاشت ریش به روش Fit

کاشت ریش به روش Fit برای افرادی مناسب است که به صورت مادرزادی موهای صورتشان رشد نکرده باشد یا به علل مختلف مانند جراحت و … دچار ریزش ریش و سبیل شده باشند. افرادی که قصد دارند از این روش استفاده کنند باید حداقل ۲۵ سال سن داشته باشند چون قبل از سن ۲۵ سالگی امکان افزایش رشد موهای صورت وجود خواهد داشت.

البته افرادی که قصد دارند از این روش استفاده کنند ممکن است بتوانند با استفاده از داروها هم به نتیجه برسند به همین دلیل متخصصان قبل از هر چیز به بررسی این مورد خواهند پرداخت.

کاشت ریش به روش Fit | کاشت ریش Fit | کاشت ریش با روش Fit

مزایای کاشت ریش به روش Fit

همانطور که اشاره کردیم کاشت ریش به روش Fit روشی غیر تهاجمی است به همین دلیل افرادی که از آن استفاده میکنند میتوانند از ایمن بودن آن اطمینان کافی داشته باشند. دوران نقاهت این روش کمتر از روش های دیگر کاشت ریش است و موهایی که کاشته میشوند ظاهری کاملا طبیعی خواهند داشت.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم