مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت ریش با بیمه در تهران

کاشت ریش با بیمه | کاشت ریش با بیمه تامین اجتماعی | کاشت ریش طبیعی با بیمه تکمیلی
  • 28 نوامبر 2018
  • 540 بازدید
  • بدون نظر

کاشت ریش با بیمه در تهران

اگر جزء افرادی هستید که برای افزایش رشد ریش و سبیل از روش های سنتی استفاده میکنید متاسفانه باید این موضوع را بدانید که این روش ها در اکثر موارد نتایج قابل قبولی به دنبال نخواهند داشت به همین دلیل باید به سراغ روش های موثر دیگر بروید. کاشت ریش در حال حاضر از روش های موثر برای رفع کچلی موهای صورت به حساب می آید که متقاضیان زیادی پیدا کرده است به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم به موضوعی مهم یعنی کاشت ریش با بیمه بپردازیم.

رفع کچلی صورت با کاشت ریش

متاسفانه بسیاری از آقایان به علت اینکه از زیبایی خود رضایت کافی ندارند دچار کاهش اعتماد به نفس می شوند به همین دلیل استفاده از روش های که برای افزایش زیبایی وجود دارد در برخی موارد ضروری به نظر می رسد. به علت اینکه کچلی و طاسی صورت یکی از مواردی است که در زیبایی آقایان تاثیر زیادی دارد قطعا کاشت ریش یکی از بهترین روش ها برای افزایش زیبایی و اعتماد به نفس خواهد بود.

کاشت ریش با بیمه | کاشت ریش با بیمه تامین اجتماعی | کاشت ریش طبیعی با بیمه تکمیلی

در روش کاشت ریش متخصصان از بهترین فولیکول ها برای انتقال به ناحیه ی صورت و رفع کچلی آن استفاده می کنند به همین دلیل نتایجی که به وجود می آید بسیار رضایت بخش خواهد بود اما متاسفانه هزینه ی کاشت ریش مشکلی است که برخی از افراد نمی توانند به علت آن از روش های کاشت مو استفاده کنند به همین دلیل به دنبال کاشت ریش با بیمه هستند که در ادامه به آن می پردازیم.

کاشت ریش با بیمه

کاشت ریش با بیمه سوالی است که بسیاری از افراد آن را مطرح میکنند چون هزینه ی این روش در حدی است که شاید برخی افراد توانایی آن را نداشته باشند. در این رابطه باید بگوییم که متاسفانه در حال حاضر کاشت ریش با بیمه امکان پذیر نمی باشد و افرادی که قصد دارند از این روش استفاده کنند باید هزینه ی ان را به صورت آزاد پرداخت کنند اما در این موارد کاشت ریش قسطی مناسب خواهد بود.

کاشت ریش با بیمه | کاشت ریش با بیمه تامین اجتماعی | کاشت ریش طبیعی با بیمه تکمیلی

کاشت ریش قسطی

با توجه به این که کاشت ریش با بیمه امکان پذیر نیست ممکن است هزینه ی ان برای برخی از افراد قابل پرداخت نباشد. اگر شما هم جزء افرادی هستید که نمی توانید به صورت نقدی هزینه ی این روش را پرداخت کنید بهتر است به کلینیک هایی بروید که کاشت ریش را به صورت قسطی انجام میدهند. خوشبختانه در حال حاضر کلینیک های زیادی در این رابطه وجود دارند.

کاشت ریش پرپشت با تراکم بالا

بسیاری از آقایان برای کاشت ریش پرپشت به کلینیک های زیبایی مراجعه میکنند و متاسفانه به علت اینکه تصور بسیار غلطی نسبت به این روش دارند از نتایجی که به وجود می آید رضایت کافی نخواهند داشت به همین دلیل همیشه پیشنهاد میشود برای استفاده از روش های کاشت و سبیل سعی کنید اطلاعات تان را نسبت به آن افزایش دهید تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.

کاشت ریش با بیمه | کاشت ریش با بیمه تامین اجتماعی | کاشت ریش طبیعی با بیمه تکمیلی

بهترین است بدانید با کاشت ریش می توان ظاهری مناسب و طبیعی به وجود آورد اما به هیچ وجه از ریش و سبیل طبیعی پرپشت تر نخواهد شد به همین دلیل باید انتظارات تان را نسبت به این روش کاهش دهید. البته با جلسات مجدد کاشت ریش می توان تا حدی تراکم را افزایش داد اما باز هم تراکمی که به وجود می آید بیشتر از موهای طبیعی بیمار نخواهد بود و نباید انتظارات غیر واقعی داشت.

مزایای کاشت ریش تضمینی

مهمترین مزیت کاشت ریش تضمینی این است که می توانید از رشد موهای جدید در صورت خود اطمینان کافی داشته باشید به همین دلیل دچار نگرانی نخواهید شد ضمن اینکه با استفاده از روش های کاشت ریش از این موضوع هم اطمینان خواهید داشت که عارضه ای برایتان به وجود نخواهد آمد. علاوه بر این از ظاهر طبیعی ریش و سبیل هم میتوانید اطمینان کسب کنید که این خود بزرگترین مزیت خواهد بود. البته در انتخاب خود باید به انتخاب کلینک ها هم توجه داشته باشید چون ضمانت کلینیک های غیر معتبر قطعا اعتبار چندانی نخواهد داشت.

کاشت ریش با بیمه | کاشت ریش با بیمه تامین اجتماعی | کاشت ریش طبیعی با بیمه تکمیلی

منبع : کلینیک ترمیم مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم