مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

طرز صحیح کاشت ابرو و مژه در بانوان

طرز صحیح کاشت ابرو و مژه در بانوان
  • ۶ شهریور ۱۳۹۷
  • 320 بازدید
  • بدون نظر

طرز صحیح کاشت ابرو و مژه در بانوان

بسیاری از بانوان به علت ریزش موی ابر و مژه خو به دلایل مختلف یا جهت پر پشت کردن موی ابرو و مژه اقدام به کاشت مو در این نواحی از صورت خود می نمایند تا چهره خود را زیباتر بسازند اما طرز صحیح کاشت ابرو و مژه در بانوان چگونه می باشد.

کاشت ابرو و مژه

کاشت ابرو و مژه عملی زیباسازی می باشد که با پیوند مو از سر بیمار به نواحی ابرو و مژه انجام می گیر تا ضمن رفع کم پشتی مو در این نواحی تراکم مناسبی را برای بیمار از موهای پیوند زده شده ایجاد نماید و به صورت وی زیبایی دو چندانی ببخشد، در کاشت ابرو موی پیوندی از پشت سر جهت انجام پیوند انتخاب می گردد و با استفاده از  تکنیک های روز کاشت مو بدون ایجاد جراحی و بخیه به صورت تک به تک در لابه لای موهای آبروی خود بیمار کاشته می گردد تا تراکم زیادی را برای بیمار در یک جلسه ایجاد نماید که زوایا خواب طبیعی داشته باشند اما در کاشت مژه موهای پیوند زده شده اغلب از وسط سر انتخاب می گردند و به صورت تکی با زاویه مناسب در مژه ها کاشته می شوند.

طرز صحیح کاشت ابرو و مژه در بانوان

درعمل کاشت ابرو و مژه‌ها به دلیل ظرافت کار باید حتما توسط متخصص کاشت موی ماهر و با تجربه انجام گیرد باید کاشت مو با دقت بسیار بالا صورت بگیرد و فاصله گذاری و خواب مناسب تارهای مو با استفاده از سوزن های جراحی به دقت انجام بگیرد تا فولیکول های مو در حاشیه مخصوصا در مژه ها به درستی جایگذاری شوند.

کاشت ابرو

در کاشت ابرو هر کدام از ابروها با توجه به وضعیت کم پشتی آنها جداگانه طراحی می شوند تا با حالت چهره بیمار هماهنگ باشند و با طراحی ابروها با مشورت بیمار در مورد طرح و ضخامت مورد نظر وی کار تخصصی کاشت مو آغاز می گردد و با پیوند واحدهای فولیکول مو در ابرو تراکم مورد نظر بیمار پس از کاشت ایجاد خواهد شد، در کاشت مژه با توجه به تراکم مژه های موجود بیمار معمولا ۲۵ تا ۵۰ تار به صورت تکی و با زاویه خواب مناسب توسط جراح در هر کدام از پلک ها ی بالا قرار داده می شود تا با در کنار هم قرار گرفتن تارهای مژه های پیوندی و مژه های خود بیمار تراکم مناسبی در مژه ها برای بیمار ایجاد گردد.

طرز صحیح کاشت ابرو و مژه در بانوان

کاشت ابرو و مژه روشی می باشد که کم پشتی ایجاد شده در این نواحی یا کم پشتی مادرزادی ابرو و مژه را به طور دائم رفع می نماید و مویی  با قابلیت رشد دائم را برای بیمار ایجاد خواهد کرد که با استفاده از تکنیک های مدرن امروزه این کار بدون ایجاد جراحی ، زخم و بخیه و با کمک دستگاه های اتوماتیک انجام می گیرد تا بیمار در یک جلسه تراکم بالایی از موها را داشته باشد.

کاشت مژه

همان طور که می دانید امروزه روش های زیادی در مراکز زیبایی وجود دارد که با استفاده از آن می توان به افزایش زیبایی مژه ها پرداخت. از میان روش هایی که وجود دارد کاشت مژه یکی از بهترین روش هاست چون افرادی که از این روش استفاده می کنند شاهد مژه هایی کاملا طبیعی خواهند بود که به خوبی رشد خواهد کرد. البته این در صورتی است که فرد شرایط کاشت مژه را داشته باشد.

کاشت ابرو و مژه | روش های کاشت ابرو و مژه | کاشت مژه و ابروی طبیعی

برای کاشت مژه متخصصان موهای مناسب که هماهنگی کافی با تارموی مژه را داشته باشد از نقاط مختلف بدن برداشت می کنند و با استفاده از متد هایی که وجود دارد موها را لا به لای پلک های پیوند می زنند. این کار نهایتا در چند ساعت و یک جلسه انجام خواهد شد و بیمار میتواند بعد از سه ماه شاهد رشد موهای جدید باشد. معمولا کاشت مژه عوارض خطرناکی به دنبال نخواهد داشت.

بهترین کلینیک کاشت ابرو و مژه

در کلینیک های مدرن کاشت مو جهت کاشت ابرو و مژه و رفع کم پشتی این نواحی موی اهدا شونده از سر بیمار گرفته می شود و کار برداشت و کاشت مو در ابرو با استفاده از تکنیک های به روز با استفاده از دستگاه اتوماتیک انجام می گیرد تا خانم ها نگران ظاهر خود بعد از انجام پیوند مو نباشند زیرا در روش های نوین کاشت مو در ابرو هیچ گونه جراحی و زخم و بخیه ای در ناحیه ابروها ایجاد نمی گردد و زاویه خواب موها در نواحی مختلف ابرو بسیار طبیعی خواهد بود، در کاشت مژه جراح متخصص کاشت مو که در کلینیک های معتبر تجربه و تبحر لازم در این کار را دارد موهای پیوندی را از نقاط وسط سر انتخاب خواهد کرد و در جهت و زاویه مناسب مابین مژه های بیمار خواهد کاشت تا تراکم مناسبی از تار موها در مژه بیمار ایجاد گردد.

کاشت ابرو و مژه | روش های کاشت ابرو و مژه | کاشت مژه و ابروی طبیعی

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

طرز صحیح کاشت ابرو و مژه در بانوان
4.5 (90%) 2 نظر
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم