مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت ابرو و مژه در یک جلسه

کاشت ابرو و مژه در یک جلسه
  • 22 سپتامبر 2018
  • 423 بازدید
  • بدون نظر

کاشت ابرو و مژه در یک جلسه

عمل زیبایی کاشت ابرو و مژه بیشتر مورد توجه خانم ها قرار دارد ، زیرا ابرو و مژه ی پرپشت و خوش حالت زیبایی چشم را چند برابر می کند ، در همین راستا در این مقاله ، کاشت ابرو و مژه در یک جلسه مورد بررسی قرار گرفته شده است .

کاندید مناسب کاشت ابرو و مژه

افرادی که به علت بیماری ، سوختگی ، سوانح ، زمینه ی ژنتیکی و … به ریزش قسمتی یا همه ی موهای ابرو و مژه دچار هستند و یا اینکه کم پشتی مو در این نواحی داشته و فضای کافی نیز جهت پیوند دارند ، می توانند عمل کاشت ابرو و مژه را انجام دهند.

کاشت ابرو و مژه در یک جلسه

کاشت ابرو و مژه

در عمل کاشت ابرو و مژه برای افرادی که به کم پشتی مو و یا ریزش قسمتی از ابرو و مژه دچار هستند ، می توان با کاشت ابرو و مژه مجددا شادابی و طراوت این ناحیه از چهره را بازیابی کرد ، به منظور کاشت موی طبیعی در ابرو و یا مژه ، فولیکول هایی از پشت گوش که هماهنگی بیشتری نسبت به دیگر موها با موهای ابرو و مژه دارند ، به ابرو یا مژه پیوند زده می شود .

کاشت ابرو و مژه در یک جلسه

می توان طی یک جلسه ۴ الی ۵ ساعته با روش sut که از دستگاه اتوماتیک پانچ لیزری جهت برداشت و کاشت فولیکول های پیوندی در آن استفاده می شود ، عملیات کاشت ابرو و مژه را انجام داد ، در این روش بدون درد و خونریزی و بدون جراحی با توجه به حالت خواب مو و جهت رویش آن می توان عمل کاشت ابرو و مژه را به صورت طبیعی و زیبا انجام داد ، یک سال بعد نتایج کاشت ابرو یا مژه با رشد کامل فولیکول های پیوندی مشخص خواهد شد و فرد می تواند به صورت دائم از ابرو و مژه هایی طبیعی بهره مند شود.

کاشت ابرو و مژه در یک جلسه

کاشت ابرو و مژه در یک جلسه

عمل موفق کاشت ابرو و مژه

به منظور دستیابی به یک عمل موفق کاشت ابرو و مژه به دلیل حساسیت بالا و کاملا اختصاصی بودن این عمل ، نیاز به یک جراح مسلط ، با تجربه و ماهر دارد که با آشنایی کامل از فیزیولوژی پوست و مو بتواند به درستی عمل پیوند مو را در نواحی حساس ابرو و مژه انجام دهد .

تعداد فولیکول مورد نیاز در کاشت ابرو و مژه

با توجه به وضعیت موها در ابرو و مژه ، معمولا در ابرو به ۳۰۰ الی ۱۰۰۰ فولیکول مو جهت پیوند نیاز می باشد ، در حالی که در مژه ۶ الی ۲۵ فولیکول مو می تواند تغییر زیادی را در حجم و تراکم مژه ایجاد کند .

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم