مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت ابرو بدون جراحی در خانم ها

کاشت ابرو بدون جراحی در خانم ها
  • 25 سپتامبر 2018
  • 1342 بازدید
  • بدون نظر

کاشت ابرو بدون جراحی در خانم ها

خانم ها همواره تمایل دارند که جهت زیباتر شدن چشم ها ، ابرو هایی پرپشت داشته باشند ، با عمل زیبایی کاشتن ابرو می توان به این خواسته دست یافت اما عده ای از انجام جراحی واهمه دارند ، لذا در این مقاله ، کاشت ابرو بدون جراحی در خانم ها مورد بررسی قرار گرفته شده است .

کاندید مناسب کاشت ابرو

فردی که ابروی کم پشت با فضای کافی جهت پیوند فولیکول مو دارد و یا ابرویی فردی که قسمتی از آن و یا اینکه کل موهای آن ریزش کرده ، جهت عمل کاشت ابرو کاندید مناسبی خواهد بود.

کاشت ابرو بدون جراحی در خانم ها

عمل کاشت ابرو

با توجه به نیاز ابرو به تعداد فولیکول مورد نیاز ، پزشک متخصص پوست و مو ، فولیکول های مو را از بانک موی کنار گوش فرد که همانند موهای ابرو هستند ، برداشت می کند و آنها را به توجه به زاویه ی رویش موها ( حالت خواب موها ) در ابرو به دقت و ظرافت طی ۴ الی ۵ ساعت می کارد ، عمل کاشت ابرو ، کاری ظریف و هنرمندانه است که به تخصص ، مهارت و دقت پزشک معالج نیاز خواهد داشت.

کاشت ابرو بدون جراحی

می توان فولیکول های مورد نیاز پیوند را از بانک مو با ابزار ظریف پزشکی استخراج با ایجاد شکاف های ریز به کمک جراحی پیوند نمود اما استفاده از دستگاه پانچ لیزری اتوماتیک در روش sut ، عملیات برداشت و کاشت فولیکول های پیوندی را بدون نیاز به جراحی بسیار راحت کرده است ، زیرا در روش sut ، بدون جراحی و تنها به کمک سوزن های این دستگاه برداشت فولیکول های سالم مو میسر بوده و به راحتی می توان به صورت کاملا تخصصی با رعایت حالت خواب موها به کاشت فولیکول های مو در ابرو پرداخت ، در روش sut ، بدون جراحی و خونریزی به صورت اتوماتیک ، می توان به پیوند فولیکول های مو در ابرو پرداخت و نتایج موفقیت آمیزی را کسب نمود.

کاشت ابرو بدون جراحی در خانم ها

عوارض کاشت ابرو بدون جراحی

انجام عمل کاشت ابروی طبیعی بدون نیاز به جراحی توسط پزشک متخصص ماهر و دارای تجربه ی لازم ، هیچ گونه ی عارضه ای نداشته و فرد به راحتی می تواند از ابروهای طبیعی برخوردار گردد.

ماندگاری کاشت ابرو

ماندگاری نتایج کاشتن ابرو بدون جراحی ، دائمی خواهد بود و در صورت طی شدن روند رشد طبیعی ابرو و عدم ایجاد مشکل برای آن ، ماندگاری کاشت ابروی طبیعی بدون جراحی ، مادام العمر خواهد بود.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم