مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت ابرو با دستگاه اتوماتیک در تهران

کاشت ابرو با دستگاه اتوماتیک
  • 30 سپتامبر 2018
  • 433 بازدید
  • بدون نظر

کاشت ابرو با دستگاه اتوماتیک در تهران

کاشت ابرو از جمله روش های ترمیم ابرو است که این روزها در حال رایج شدن است. بسیاری از افراد به خصوص خانم ها پس از آشنا شدن با روش های کاشت ابرو ترجیح می دهند به جای ترمیم ابرو با روش هایی نظیر تاتو یا میکروپیگمنتیشن، کاشت موی طبیعی در ناحیه ابرو داشته باشند. کاشت ابرو با روش های دستی نظیر fut وfue مرسوم است، البته کاشت ابرو با دستگاه اتوماتیک هم امکان پذیر است.

کاشت ابرو

پروسه ی کاشت ابرو شباهت زیادی به پروسه ی کاشت موی سر دارد، منتها در انتخاب موهای پیوندی مواردی نظیر انتخاب شبیه ترین موها به ابروی طبیعی، کاشت واحد های تک فولیکولی و همچنین دقت در زاویه و جهت یا خواب موها در نواحی مختلف ابرو برای دستیابی به نتیجه ی طبیعی و قابل قبول اهمیت زیادی دارد و لازم است که پزشک مهارت و تجربه ی زیادی در کاشت ابرو داشته باشد.

کاشت ابرو با دستگاه اتوماتیک

روش های کاشت ابرو

در حال حاضر مرسوم ترین روش های کاشت ابرو روش های fut و fue هستند که به صورت دستی انجام می شوند. کاشت ابرو با دستگاه اتوماتیک یکی دیگر از روش های کاشت ابرو می باشد.

کاشت ابرو با دستگاه اتوماتیک

چند سالی است که دستگاه اتوماتیکی جهت کاشت مو مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه به نام های SAFER و Neograft شهرت دارد. شرکت سازنده این عقیده را دارد که کاشت ابرو نیز با این دستگاه امکان پذیر است و نتایج بسیار خوبی هم خواهد داشت. هم اکنون تعدادی از پزشکان اروپایی و امریکایی برای کاشت ابرو از دستگاه SAFER استفاده می کنند اما به هر حال روش رایجی برای کاشت ابرو نیست.

کاشت ابرو با دستگاه اتوماتیک

کاشت ابرو با دستگاه اتوماتیک در تهران

با وجود اینکه روش کاشت مو با دستگاه هم اکنون در تهران نیز توسط تعدادی از پزشکان انجام می شود اما به دلیل حساسیت های بالای کاشت ابرو پزشکان ایرانی ترجیح می دهند که کاشت ابرو را به روش های fut و fue به صورت دستی انجام دهند تا تسلط کاملی بر نحوه ی اجرای کار داشته باشند. نتایج حاصل از کاشت ابرو با روش های دستی می تواند بسیار با ظرافت و طبیعی باشد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم