مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشتن مو به صورت قسطی در تهران

کاشتن مو به صورت قسطی
  • ۲۳ آبان ۱۳۹۷
  • 110 بازدید
  • بدون نظر

کاشتن مو به صورت قسطی در تهران

تهران از جمله شهرهایی است که به دلیل داشتن مراکز و کلینیک های کاشت موی معتبر، مورد توجه متقاضیان کاشت مو از سراسر ایران قرار می گیرد؛ بسیاری از این افراد کاشتن مو به صورت قسطی در تهران را حتی با وجود دوری راه به کاشتن مو در شهر یا استان خود ترجیح می دهند.

مزایای کاشتن مو در تهران

بسیاری از پزشکان کاشت موی معتبر و مطرح ترجیح می دهند در شهر های بزرگی از جمله تهران مشغول به کار باشند، کلینیک های کاشت موی مجهز و همچنین جدید ترین روش ها و تکنیک های کاشت مو نیز معمولا در تهران ارائه می شود. با توجه به این موارد طبیعی است که بازار ترمیم مو در تهران نسبت به سایر شهر ها داغ تر باشد و افراد بیشتری تمایل به کاشتن مو در تهران داشته باشند.

کاشتن مو به صورت قسطی

هزینه های کاشتن مو در تهران

به طور معمول هزینه های کاشت مو در شهر بزرگی مثل تهران از کاشتن مو در شهرهای کوچکتر بیشتر است. پزشکانی که هم در تهران و هم در شهرستان ها کاشت مو انجام می دهند، اغلب برای کاشت موهایی که در تهران انجام می دهند هزینه ی بیشتری را از مراجعه کنندگان خود طلب می کنند که این مسئله تا حدود زیادی مربوط به هزینه هایی است کا بابت مکان کلینیک یا مرکز کاشت مو پرداخت می شود.

جدا از بالاتر بودن هزینه های کاشت مو در تهران، کسانی که برای کاشت مو از شهرستان ها مراجعه می کنند، بایستی علاوه بر هزینه ای که به کلینیک کاشت مو می پردازند، هزینه های سفر و اقامت را نیز برای کاشت موی خود بپرازند.

کاشتن مو به صورت قسطی

کاشتن مو به صورت قسطی

کاشت مو نزد پزشکان مطرح و سرشناس کاشت مو آرزوی بسیاری از کسانی است که می خواهند کاشت موی با کیفیتی داشته باشند. اما متاسفانه بسیاری از افراد توانایی پرداخت هزینه های کاشت مو در کلینیک های مطرح را ندارند. تعداد زیادی از کلینیک ها و مراکز کاشت موی معتبر در تهران که از وضعیت مالی مراجعه کنندان خود مطلع هستند، شرایطی برای پرداخت هزینه های کاشت مو به صورت قسطی فراهم کره اند تا افراد بیشتری فرصت کاشت موی با کیفیت را داشته باشند و به دلیل مسائل مالی از کاشت مو منصرف نشوند.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

کاشتن مو به صورت قسطی در تهران
4 (80%) 1 نظر
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم