مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

پیوند مو از بدن چگونه است ؟

پیوند مو از بدن چگونه است ؟
  • 26 سپتامبر 2018
  • 307 بازدید
  • بدون نظر

پیوند مو از بدن چگونه است ؟

در گذشته افرادی که به طاسی وسیع سر بر اثر ریزش مو دچار می شده اند و افرادی که چند جلسه کاشت مو ناموفق داشته اند از انجام کاشت مو در خود نا امید می شده اند اما امروزه کاشت مو در این افراد به کمک کاشت مو از بدن صورت می گیرد که باید دید پیوند مو از بدن چگونه است .

پیوند مو از بدن چگونه است

در روش پیوند مو از بدن یا همان روش bht افرادی که بانک موی مناسبی در پشت سر خود جهت کاشت مو ندارند از موی بدن جهت کاشت در سر استفاده می نمایند و در این روش پزشک به کمک برداشت واحد فولیکولی مو با استفاده از دستگاه فولیکول موها را از بدن استخراج می نماید و اقدام به کاشت آنها در سر خواهد کرد.

پیوند مو از بدن چگونه است ؟

مزایای پیوند مو از بدن

در این روش کاشت مو به بانک موی بیمار نیاز نخواهد بود، با این روش کاشت مو هیچ برش و زخم و بخیه ای در بدن و پوست سر ایجاد نخواهد شد، دوره نقاهت پس از کاشت مو با این روش بسیار کوتاه خواهد بود و از این روش کاشت می توان جهت پیوند مو در ابروها نیز استفاده نمود.

معایب پیوند مو از بدن به سر

پیوند مو از بدن به سر روش کاشت مویی می باشد که تحقیقات زیادی در مورد آنها مانند سایر روش های کاشت مو انجام نگرفته است، نتایج حاصل از این کاشت مو برای بیماران چندان اطمینان بخش نمی باشد و ممکن است موی بدن پس از پیوند به سر دچار تغییرات ساختاری گردد.

پیوند مو از بدن چگونه است ؟

هزینه پیوند مو از بدن

در روش پیوند مو از بدن به سر هزینه های کاشت مو با توجه به تعداد تارهای موی پیوند زده شده، روش پیوند، آزمایشات مربوطه، دستمزد متخصص و تعرفه کلینیک های تخصصی کاشت مو محاسبه می گردد.

کاشت مو با استفاده از پیوند موی بدن به سر گر چه امید بخش بسیاری از افرادی خواهد بود که دچار طاسی وسیع در سر خود شده اند و بانک موی مناسبی جهت کاشت مو ندارند اما این روش کاشت مو به دلیل محدودیت هایی که دارد همواره توسط متخصصین کاشت مو به عنوان آخرین گزینه کاشت مو در بیماران در نظر گرفته می شود و تنها توسط متخصصینی که در کاشت مو با این روش تجربه و دانش کافی و مهارت لازم را دارند انجام خواهد گرفت بنابراین پیدا کردن چنین متخصصی برای بیماران کار بسیاردشواری خواهد بود.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم