مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

پیوند مو از بدن به سر چگونه انجام میشود ؟

پیوند مو از بدن به سر | پیوند موی سر از بدن | روش پیوند مو از بدن
  • 10 دسامبر 2018
  • 980 بازدید
  • بدون نظر

پیوند مو از بدن به سر چگونه انجام میشود ؟

در کاشت مو به طور معمول از موی سر خود بیمار که اغلب ناحیه پشت سر وی می باشد جهت پیوند به ناحیه خالی از مو استفاده می گردد اما اگر بیمار بانک موی مناسبی در پشت سر خود نداشته باشد از موی نواحی مختلف بدن وی جهت کاشت مو استفاده خواهد شد که باید دید پیوند مو از بدن به سر چگونه انجام میشود ؟

پیوند مو از بدن به سر

در بیمارانی که دچار ریزش مو شده اند اما موی مناسبی جهت اهدا ندارند و یا افرادی که چندین لار کاشت موی ناموفق داشته اند پیوند مو از بدن روشی مناسب جهت کاشت مو خواهد بود که این پیوند شرایط اختصاصی را خواهد داشت و به کاشت مو با روش BHT مرسوم می باشد.

پیوند مو از بدن به سر | پیوند موی سر از بدن | روش پیوند مو از بدن

نواحی قابل برداشت مو در پیوند موی سر از بدن

در روش کاشت مو از بدن به سر موی کاشته شده اغلب از نواحی ران، سبیل در مردان، قفسه سینه، بازوها و کمر برداشته می شود که کیفیت این موها باید مانند موی سر باشد و تشابه زیادی با موی سر داشته باشد.

مراحل پیوند مو از بدن به سر

جهت پیوند موی سر از بدن قبل از انجام پیوند باید موی ناحیه انتخاب شده در بدن شاخصی همسان با موی سر داشته باشد و طی آزمایش های انجام گرفته بیش ترین شباهت را به موی سر دارا باشد که پس از طی این مرحله برداشت مو از بدن توسط متخصص کاشت مو به روش های نوین و بدون جراحی انجام می گیرد و سپس موها در سر و نواحی خالی از مو با تراکم بالا کاشته خواهد شد که موی پیوندی پس از تکمیل چرخه رشد خود رشدی طبیعی و همزمان با موی سر خواهد داشت و خود را با شرایط جدید منطبق خواهد کرد.

پیوند مو از بدن به سر | پیوند موی سر از بدن | روش پیوند مو از بدن

تفاوت پیوند مو از بدن به سر با پیوند مو از سر

در پیوند مو از بدن به سر مسیر رشد واحدهای فولیکول مو بسیار متفاوت خواهد بود و عمق قرار دادن تارهای مو در زیر پوست با پیوند مو از پشت سر تفاوت اساسی دارد همچنین ضخامت تار موها و ساختار آنها بسیار متفاوت می باشد که این نوع کاشت مو به کاشت بهینه و روش کاشت مناسب نیازمند خواهد بود.

محدودیت های پیوند مو از بدن به سر

پیوند موی سر از بدن تکنیکی می باشد که به دقت بالای متخصص کاشت و تجربه وی بستگی دارد و این روش کاشت مو مانند سایر روش های کاشت چندان معمول نمی باشد و متخصصین کاشت مو این روش کاشت را همواره به عنوان آخرین گزینه کاشت مو در بیماران در نظر خواهند گرفت.

پیوند مو از بدن به سر | پیوند موی سر از بدن | روش پیوند مو از بدن

مزایای پیوند مو از بدن به سر

پیوند موی سر از بدن می تواند نقطه امیدی باشد برای افرادی که به طاسی کل سر دچار شده اند یا افرادی که به دلیل ضعیف بودن بانک موی خود و استفاده از آن در جلسات قبلی کاشت مو موی مناسبی جهت اهدا ندارند، روش پیوند مو از بدن به سر دریچه جدیدی در تکنولوژی پیوند مو می باشد که به کمک این دوش می توان طاسی وسیع بیماران را نیز درمان کرد و بدون بر جا گذاشتن زخم و بخیه در این افراد نیز کاشت مو انجام داد.

پیوند مو از بدن به ابرو نیز یکی از گزینه های کاشت ابرو در افرادی می باشد که موی مناسبی در سر خود جهت کاشت ابرو ندارند زیرا موی بدن از لحاظ رنگ، قطر و رشد تناسب بسیار خوبی با ابرو دارد.

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم