مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

پیوند موی وقت در خانم ها

پیوند موی وقت در خانم ها
  • 24 نوامبر 2018
  • 370 بازدید
  • بدون نظر

پیوند موی وقت در خانم ها

دقت داشته باشید پزشکان همواره توصیه می کنند که خانم ها گزینه های مناسبی برای کاشت مو محسوب نمی شوند زیرا همواره موهایشان دچار ریزش بازگشت پذیر می شود از همین رو ترمیم مو بهترین گزینه موجود است. از طرفی دیگری برخی دیگر که به این مشکل دچار می شوند می توانند برای مدت کوتاهی از پیوند مو استفاده کنند تا دوباره موهایشان رشد خود را از سر گیرند به این روش که پیوند موی موقت گفته می شود همواره نتایج خوبی را از خود به جای گذاشته است. در این روش پزشکان مقداری گراف از بانک موی افراد برداشت می کنند و در محل مورد نظر قرار میدهند و در واقع با این کار به تحریک فولیکول های مو میپردازند و فرد دوباره شاهد رشد موهایش خواهد بود.

پیوند موی وقت در خانم ها

مزایای پیوند موی موقت

همانطور که میدانید هر روش درمانی همواره با مزایا و معایبی همراه است که این مسئله در رابطه با پیوند موی موقت نیز صدق می کند از همین رو در نظر داریم در این قسمت به معرفی برخی از مزایای پیوند مو نیز بپردازیم تا شما با خیالی آسوده تر به سراغ این روش بروید. دقت داشته باشید این مسئله در تصمیم گیری شما تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت.

  • ظاهری طبیعی را برای افراد به همراه خواهد داشت.
  • هزینه به نسبت کمتری را با خود به دنبال دارد.
  • جای هیچگونه زخم و اسکار و برشی بر روی پوست سر بیمار باقی نمی ماند.
  • هیچ نیازی به جراحی و بیهوشی نیست.
  • با کمک بی حسی موضعی برطرف خواهد شد.

پیوند موی وقت در خانم ها

هزینه پیوند موی موقت چقدر است

همانطور که میدانید برای اینکه بتوانید عملی موفقیت آمیز و البته همراه با رضایت داشته باشید باید هزینه ای به نسبت مقبول را نیز پرداخت کنید از همین رو اطلاع از آگاهی قبل از انجام عمل یکی از مهمترین مسائلی است که باید به آن پرداخته شود. در رابطه با هزینه ها باید بگوییم با توجه به سایر روش های موجود، پیوند مو ی موقت کم هزینه ترین روش موجود محسوب می شود اما همواره عواملی نظیر هزینه پزشک، کلینیک، تجهیزات، پرسنل و… تفاوت هایی را میان کلینیک ها به وجود می آورد که در نهایت تصمیم را به خود بیمار واگذار می کند.

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم