مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

پیوند موی مصنوعی برای آقایان

پیوند موی مصنوعی برای آقایان
  • 24 نوامبر 2018
  • 907 بازدید
  • بدون نظر

پیوند موی مصنوعی برای آقایان

همانطور که میدانید کاشت مو یکی از بهترین گزینه هایی است که افراد میتوانند برای درمان ریزش مو و یا کاهش رشد موهایشان استفاده کنند. همواره روش های مختلفی برای این روش درمانی وجود دارد اما تاکنون در رابطه با پیوند موی مصنوعی برای آقایان شنیده اید؟ در واقع این روش زمانی مورد استفاده قرار میگیرد که افراد از بانک موی ضخیم و قوی بهره مند نباشند و یا بانک موی آنها آسیب دیده باشد. نکته ی دیگری که در رابطه با این روش باید بدانید این است که موهای انتخاب شده کاملا با موی فرد همخوانی و همچنین جنسی مشابه آن دارد و برای قرار گیری بر روی سر افراد در ابتدا لایه ای نامرئی بر روی سر قرار میگیرد و سپس تارهای مو بر روی پوست کاشته می شود.

پیوند موی مصنوعی برای آقایان

عوارض پیوند موی مصنوعی برای آقایان

مطمئنا می دانید که هر روش درمانی علاوه بر مزایا همواره معایبی را نیز با خود به همراه دارد و این مسئله در رابطه با پیوند موی مصنوعی نیز صدق می کند. از همین رو در نظر داریم در این قسمت به معرفی برخی از عوارض و معایب این روش بپردازیم تا با آگاهی بیشتری به سراغ انجام آن بروید.

  • امکان عفونت را در افراد به طور قابل ملاحظه ای افزایش می دهد.
  • به دلیل مصنوعی بودن تارهای مو، امکان رشد مو وجود ندارد.
  • امکان رفتن به استخر و شنا بسیار محدود می شود.
  • ظاهری مصنوعی را برای افراد فراهم می آورد.

پیوند موی مصنوعی برای آقایان

هزینه پیوند موی مصنوعی چقدر است؟

دقت داشته باشید وقتی افراد به فکر درمان برای از دست دادن موهای خود می افتند باید نسبت به تمام مواردی که در آن وجود دارد آگاهی کاملی بدست آورند که هزینه پیوند موی مصنوعی یکی از اصلی ترین این قضایا می باشد. اگر بخواهیم در رابطه با هزینه این روش درمانی توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم باید در جریان باشید که عوامل زیادی دخیل هستند از جمله اینکه پزشک مربوطه تا چه اندازه مهارت، تجربه، تخصص و آگاهی لازم نسبت به جدیدترین متدهای روز دنیا را دارد. اینکه موقعیت جغرافیایی کلینیک چگونه است و هزینه های پرسنل، تجهیزات و اینکه پزشک از کدام روش برای درمان استفاده می کند میتواند در هزینه های نهایی تاثیرگذار باشد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم