مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

پیوند موی غیر قابل رشد چقدر هزینه دارد؟

پیوند موی غیر قابل رشد
  • 25 آگوست 2018
  • 401 بازدید
  • بدون نظر

پیوند موی غیر قابل رشد چقدر هزینه دارد؟

افراد مبتلا به کم پشتی مو ، طاسی ناحیه ای و طاسی کامل که نمی تواند عمل کاشت مو و پیوند مو موی زنده و طبیعی را به هر دلیلی انجام دهند ، می توانند از روش ترمیم مو استفاده کنند ، زیرا ترمیم مو نیازی به بانک مو ندارد و از سوی دیگر ، زنانی که به دلیل نوسانات زیاد هورمونی نمی توانند عمل کاشت مو را انجام دهند ، می تواند بدین وسیله تراکم بالایی از مو را در ناحیه ی سر خود ایجاد کنند ،در این مقاله ، هزینه ی پیوند موی غیر قابل رشد مورد بررسی قرار گرفته شده است.

پیوند موی غیر قابل رشد

پیوند موی غیر قابل رشد

پیوند موی غیر قابل رشد در واقع همان عمل زیبایی ترمیم مو به کمک الیاف مصنوعی و الیاف طبیعی مو می باشد که با توجه به نیاز فرد ، موهای ترمیمی جهت ایجاد تراکم مورد نیاز فرد می توانند ؛ در زیر پوست سر ، روی پوست سر و یا در میان موهای کم پشت شده ، با فیکس کننده های مخصوصی ثابت شوند ، در عمل زیبایی پیوند مو ، در یک جلسه ،می توان به تعداد نامحدود تراکم بالایی از موها را که به بلندی موی فرد خواهند بود،ایجاد کرد.

در روش ترمیم مو جهت طبیعی بودن موها ، یک لایه شبیه به پوست انسان ، ساخته می شود و موها را روی آن لایه سوار کرده و روی سر فیکس می کنند ، خط فرق و خط رویش مو در روش ترمیم مو بسیار طبیعی خواهد بود.

می توان روش ترمیم مو را در افرادی که شیمی درمانی انجام داده اند ، دچار سوختگی شده اند و همچنین در خانم ها انجام داد.

عمل پیوند غیر قابل رشد مو ، پیوند مو نمی باشد بلکه فیکس کردن موهایی مصنوعی و یا طبیعی بر روی ناحیه ی سر می باشد.

پیوند موی غیر قابل رشد

هزینه پیوند موی سر غیر قابل رشد

در رابطه با هزینه پیوند موی سر با این روش می توان عنوان نمود که با توجه به میزان مویی که فرد جهت ایجاد تراکم دلخواه خود نیاز دارد ، دستمزد پزشک متخصص و نوع فیکس کننده ی مو ، هزینه پیوند موی سر غیر قابل رشد تعیین می شود.

در کلینیک ها و مراکز تخصصی و زیبایی ، ترمیم مو به دلیل متفاوت بودن دستمزد پزشک ، کیفیت الیاف مصنوعی و یا طبیعی بودن موها و همچنین کیفیت و نوع فیکس کنننده ی مورد استفاده ، هزینه ی ترمیم مو ، متفاوت می باشد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم