مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

پیوند موی طبیعی چیست ؟

پیوند موی طبیعی چیست
  • 29 اکتبر 2018
  • 355 بازدید
  • بدون نظر

پیوند موی طبیعی چیست ؟

ریزش موی ژنتیکی جزء آن دسته از ریزش موهایی به شمار میرود که برای درمان آن روش های زیادی وجود ندارد و افرادی که دچار این نوع ریزش مو می شوند مجبور خواهند بود تا اخر عمر از روش های موقت برای توقف ریزش موی خود استفاده کنند اما خوشبختانه با استفاده از روش هایی مانند پیوند موی طبیعی و متدهای جدیدی که برای آن به وجود آمده بسیاری از افراد میتوانند به عنوان تنها راه حل قطعی با استفاده از این روش شاهد رشد موهای جدید باشند که در ادامه به سوال پیوند موی طبیعی چیست ؟ بیشتر خواهیم پرداخت.

پیوند موی طبیعی چیست

پیوند موی طبیعی چیست ؟

پیوند موی طبیعی روشی است که در حال حاضر به عنوان تنها روش قطعی برای درمان و رفع کچلی و طاسی ژنتیکی از آن استفاده میشود. بهتر است بدانید افرادی که دچار کچلی ژنتیکی می شوند نمی توانند با استفاده از داروها و روش های مختلفی که وجود دارد به تقویت مو ها بپردازند چون موهایی که دچار ریزش شده اند به هیچ وجه قابل رشد نخواهند بود و نمی توان جلوی ریزش آن ها به طور دائمی گرفت.

تنها راه و روشی که برای رفع ریزش موی ژنتیکی وجود دارد این است که با استفاده از روشی به انتقال فولیکول ها سالم که در نواحی دیگر بدن وجود دارند شاهد رشد موهای جدید بود که در پیوند موی طبیعی متخصصان دقیقا همین کار را انجام میدهند. برای پیوند و یا کاشت موی طبیعی باید حتما از بدن خود بیمار موها استخراج شوند و امکان انتقال بانک مو از سایر بیماران وجود نخواهد داشت.

مراحل پیوند موی طبیعی چگونه است ؟

همانطور که اشاره کردیم در پیوند موی طبیعی هدف متخصصان این است که به انتقال فولیکول های سالم و قابل رشد به ناحیه ای از سر که دچار کچلی شده بپردازند. خوشبختانه در حال حاضر روش های کاشت مو دچار بیشتر های قابل توجهی شده اند به همین دلیل برای انتقال فولیکول ها روش های زیادی وجود دارد که بیماران می توانند با توجه به شرایطی که دارند از آن استفاده کنند.

در جدیدترین روش های کاشت مو مانند روش sut به جای برداشت دستی فولیکول ها از دستگاه های پیشرفته است میشود به همین دلیل میتوان کاشت مو را بسیار طبیعی و سریع تر انجام داد.

پیوند موی طبیعی چیست

مزایای پیوند موی طبیعی چیست ؟

مهمترین مزیت پیوند مو طبیعی این است که با استفاده از آن میتوان به طور دائمی شاهد رفع کچلی و طاسی بود و همین باعث می شود تا بیمار مجبور نباشد به صورت مداوم از روش های موقت و دارو ها برای رفع ریزش موی خود استفاده کند. البته طبیعی بودن موهای جدید، رشد سریع آن و ایمن بودن کاشت مو هم از مزایای دیگر آن خواهد بود.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم