مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تفاوت پیوند موی زنان و مردان

پیوند موی زنان و مردان
  • 20 نوامبر 2018
  • 646 بازدید
  • بدون نظر

تفاوت پیوند موی زنان و مردان

همانطور که میدانید پیوند مو یکی از بهترین گزینه هایی است که پیش روی افراد برای درمان ریزش مو و یا کاهش رشد موها وجود دارد. البته همواره پیوند موی زنان و مردان تفاوت هایی با یکدیگر دارد و پزشکان این تفاوت ها را به دلیل ریزش موهای آنان نسبت می دهند زیرا در اکثر مواقع ریزش مو در زنان ثابت نبوده و پس از مدتی دوباره رشد خود را از سر میگیرد در صورتی که در مردان بدینگونه نیست. دقت داشته باشید پزشکان بر این عقیده اند که همه ی زنان گزینه مناسبی برای پیوند مو نمی باشند و بهترین گزینه این است که از ترمیم مو استفاده کنند زیرا در ترمیم مو هیچ نیازی به استفاده از بانک موی افراد نیست.

پیوند موی زنان و مردان

کدام دسته از زنان میتوانند از پیوند مو استفاده کنند؟

پس از اینکه گفته شد ترمیم مو بهترین گزینه برای اکثر زنانی است که دچار ریزش مو شده اند حال در نظر داریم به معرفی درصد کمی از زنان بپردازیم که همواره مستعد انجان پیوند مو بر روی سر خود هستند. در واقع این مسئله کمک می کند تا درک درست تری از پیوند موی زنان و مردان داشته باشید. این افراد عبارتند از:

  • زنانی که دلیل ریزش موهایشان به کشیدگی زیاد و همچنین مشکلات غیرهورمونی مربوط می باشد.
  • زنانی که در گذشته جراحی پلاستیک و یا جراحی زیبایی انجام داده اند و برش هایی را در اطراف موهای خود به وجود آورده اند.
  • زنانی که از یک مدل خاصی از طاسی که الگویی مردانه دارند رنج می برند.
  • زنانی که به دلیل ضربه خوردن در تصادف و یا سوختگی بر اثر ماده شیمیایی دچار طاسی سر شده اند.

پیوند موی زنان و مردان

هزینه پیوند موی زنان و مردان

پس از اینکه در رابطه با تفاوت های پیوند موی زنان و مردان آشنا شدید مهمترین مسئله پیش رو این است که نسبت به هزینه های مربوطه اطلاعات بدست آورید. از همین رو باید بدانید با توجه به اینکه شما از کدام روش برای پیوند مو استفاده کنید و اینکه پزشک مربوطه تا چه اندازه در انجام این عمل مهارت، توانایی، دانش و تخصص دارد این هزینه ها متغیر می باشد. همچنین باید در نظر داشته باشید که هزینه های کلینیک، پرسنل، تجهیزات و… میتواند بر روی این هزینه ها تاثیرگذار باشد و آنها را افزایش دهد.

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم