مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

پیوند موی ریش به سر

پیوند موی ریش به سر
  • 29 سپتامبر 2018
  • 1700 بازدید
  • بدون نظر

پیوند موی ریش به سر

در روش های مختلف کاشت مو متخصص کاشت اغلب موی پشت سر را به عنوان ناحیه اهدا کننده مو به نواحی خالی از مو انتخاب می نماید زیرا موهای این ناحیه از سر در مقابل عواملی که باعث تخریب موها می شوند مانند ژنتیک و تغییرات هورمونی از خود مقاومت بیشتری نشان می دهند اما گاهی به دلایل مختلف برخی از مردان بانک موی مناسبی جهت اهدا در پشت سر خود ندارند و این افراد می توانند از موی بدن و ریش جهت انتقال و کاشت در سر خود استفاده نمایند که باید دید پیوند موی ریش به سر بدون جراحی چگونه انجام می پذیرد.

پیوند موی ریش به سر

یکی از بهترین نواحی جهت برداشت مو و پسوند به سر در آقایان ناحیه ریش در صورت می باشد زیرا موی ریش از لحاظ ساختاری شباهت زیادی به موی سر دارد و بعد از کاشت در سر به دلیل تطابق یافتن با ناحیه جدید رشدی مناسب بل موی سر پیدا خواهد کرد.

پیوند موی ریش به سر

چگونگی پیوند مو ریش به سر بدون جراحی

در روش پیوند مو ریش به سر که از تکنیک های استخراج فولیکولی مو استفاده می گردد فولیکول های مو با استفاده از ابزار های دقیق و ظریف از پوست ریش بدون ایجاد زخم و خونریزی و جراحی برداشته می شوند و در سر پیوند زده می شوند.

هزینه پیوند موی ریش به سر

در پیوند ریش به سر هزینه کلی بر اساس تعداد تارهای موهای پیوند زده شده، روش کاشت، دستمزد متخصص کاشت مو و تعرفه کلینیک ها محاسبه می گردد.

پیوند موی ریش به سر

مزایای پیوند مو ریش به سر

موهای ریش و زیر گردن مردان تراکم بسیار بالایی دارند و در بیمارانی که نمی توانند کاشت مو از طریق برداشت مو از بانک موی خود را انجام دهند با استفاده از موی ریش و پیوند به سر دچار کاهش حجم ریش نخواهند شد و این موها به دلیل ضخامت مناسب پس از کاشت در سر تراکم مناسبی را ایجاد خواهند کرد .

خطرات پیوند مو ریش به سر

  • تورم در ناحیه ریش
  • کبودی
  • خطر عفونت
  • رشد موها در سر به حالت زیر پوستی
  • تغییر رنگ ‌موها پس از کاشت.

استفاده از روش پیوند موی ریش به سر به عنوان یک روش ترمیمی مو شناخته می شود و در اغلب کلینیک ها این روش کاشت مو انجام نمی گیرد و در برخی از افراد به صورت ترکیبی با پیوند موی سر و ریش مورد استفاده قرار می گیرد به هر حال نتایج حاصل از این کاشت مو در بیماران به ویژگی های طبیعی موی خود بیمار بستگی خواهد داشت.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم