مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش های پیوند ریش و سیبل

پیوند ریش و سیبل | پیوند ریش و سبیل | پیوند موی سر به ریش و سیبل
  • 28 نوامبر 2018
  • 2013 بازدید
  • بدون نظر

روش های پیوند ریش و سیبل

در سالهای اخیر بسیاری از آقایان با روش های پیوند ریش و سیبل آشنایی پیدا کرده اند و همین باعث شده بسیاری از افراد تصمیم بگیرند برای ایجاد تغییراتی در چهره ی خود از این روش استفاده کنند. همانطور که میدانید زیبایی ریش و سبیل برای بسیاری از افراد اهمیت داد به همین دلیل استفاده از روش های کاشت سبیل قطعا تاثیر زیادی در افزایش اعتماد خواهد داشت به همین دلیل بسیاری از افراد میتوانند برای افزایش کیفیت زندگی خود از آن استفاده کنند که در ادامه بیشتر به آن خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

روش های پیوند ریش و سیبل

برای افزایش تراکم ریش و سیبل روش های زیادی وجود ندارد به همین دلیل افرادی که از ظاهر موهای صورت رضایت ندارند باید به سراغ روش هایی مانند پیوند ریش و سیبل بیایند تا شاهد رشد موهای جدید باشند. بهتر است بدانید استفاده از داروهای خانگی هیچ تاثیری در رشد موهای جدید نخواهد داشت به همین دلیل باید به جای استفاده از آن ها به سراغ روش های کاشت ریش رفت.

پیوند ریش و سیبل | پیوند ریش و سبیل | پیوند موی سر به ریش و سیبل

در سالهای اخیر روش های جدیدی برای پیوند ریش و سیبل به وجود آمده است که از میان آن ها میتوان به روش sut اشاره کرد. روش sut نه تنها برای کاشت ریش و سبیل کاربرد دارد بلکه با استفاده از آن میتوان به کاشت مو هم پرداخت. به علت اینکه عوارض این روش کمتر از روش های دیگر است امروزه بسیاری از کلینیک های زیبایی برای کاشت ریش از روش sut استفاده میکنند.

مزایای پیوند ریش و سیبل

پیوند ریش و سیبل باعث به وجود آمدن موهایی کاملا طبیعی میشود به همین دلیل ظاهر آن ها تفاوتی با موهای دیگر صورت نخواهد داشت. این موها به خوبی رشد میکنند و میتوان آن ها به هر حالتی در آورد. کاشت ریش و سبیل باعث به وجود آمدن موهایی دائمی میشوند و افرادی که از آن استفاده میکنند میتوانند این اطمینان را داشته باشند که موها دچار ریزش نخواهند شد.

پیوند ریش و سیبل | پیوند ریش و سبیل | پیوند موی سر به ریش و سیبل

عوارض پیوند ریش و سیبل

پیوند ریش و سیبل روشی کاملا ایمن میباشد اما به هر حال ممکن است درصد کمی از بیماران با مشکلات مختلفی روبرو شوند که از میان آن میتوان به خونریزی، عفونت، اسکار ، تورم ، التهاب ، سوزش و … اشاره کرد که با مشاهده ی هر کدام از آن ها باید به پزشک مراجعه کرد. عوارض کاشت ریش طبیعی در مردان چندان حاد نخواهند بود و میتوان به راحتی با مراجعه به پزشک آن را درمان کرد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم