مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

پیشرفته ترین روش کاشت مو در تهران

پیشرفته ترین روش کاشت مو
  • 31 اکتبر 2018
  • 227 بازدید
  • بدون نظر

پیشرفته ترین روش کاشت مو در تهران

ما در دوره ای زندگی میکنیم که هر روز علم در حال پیشرفت می باشد و هر روزه روش های جدیدی برای درمان پیش روی انسان ها قرار میگیرد یکی از اصلی ترین مشکلاتی که افراد خصوصا مردان با آن دست و پنجه نرم می کنند ریزش مو می باشد. در این راستا باید بگوییم که کاشت مو یکی از بهترین روش هایی است که پیش روی آنها قرار دارد. اما اولین سوالی که ذهن بیماران را مشغول می کند این است که پیشرفته ترین روش کاشت مو کدام است؟ در این راستا باید بگوییم که واقعا نمیتوان پیشرفته ترین روش را انتخاب کرد اما پزشکان معتقدند که روش sut تاکنون نتایج بهتری را در کوتاهترین زمان نشان داده است.

پیشرفته ترین روش کاشت مو

پیشرفته ترین روش کاشت مو

مهم ترین سوالی که در رابطه با پیشرفته ترین روش کاشت مو وجود دارد این است که این روش چگونه انجام می شود و اینکه آیا مشکلاتی را با خود به همراه دارد؟ در این روش باید بگوییم که پزشک نیز دخالت چندانی در انجام کار ندارد و از یک رباط استفاده می شود و با کمک رباط میتوان گراف ها و فولیکول های مو را از ناحیه بانک مو انتقال داده و به ناحیه ای که دچار ریزش شده است انتقال دهید. در این روش نیازی به هیچگونه عمل جراحی و بیهوشی نیست و تنها از بیهوشی موضعی استفاده می شود.

معایب پیشرفته ترین روش کاشت مو

مطمئنا هر روش درمانی علاوه بر مزایا، معایبی را نیز با خود به همراه دارد و در اکثر مواقع همواره از مزایای آن صحبت می شود در این قسمت در نظر داریم برخی از معایب پیشرفته ترین روش کاشت مو را برای متقاضیان شرح دهیم این معایب عبارتند از:

  • هزینه بسیار بالایی را برای بیماران به همراه دارد.
  • به دلیل سرعت بسیار بالا امکان آسیب رساندن به گراف ها را بالا می برد.
  • ظاهری نسبتا طبیعی را برای بیمار به همراه نمی آورد.

پیشرفته ترین روش کاشت مو

هزینه پیشرفته ترین روش کاشت مو

مسلما یکی از مسائلی که ذهن بیماران را به خود مشغول می کند این است که هزینه انجام پیشرفته ترین روش کاشت مو چقدر است؟ در واقع در رابطه به این سوال باید بگوییم که عوامل زیادی در این مسئله دخیل هستند شما باید به تعداد تارمویی که از بانک مو برداشته می شود و در ناحیه مورد نظر کاشت می شود دقت کنید همچنین باید در نظر بگیرید که هزینه پزشک، کلینیک، پرسنل و دستگاه های مربوطه در این هزینه تاثیرگذار خواهد بود.

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم