مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

عوارض و معایب پوست تخم مرغ برای ریزش مو

پوست تخم مرغ برای ریزش مو
  • 28 اکتبر 2018
  • 257 بازدید
  • بدون نظر

عوارض و معایب پوست تخم مرغ برای ریزش مو

همه ی ما وقتی تخم مرغ را میشکنیم و از آن استفاده میکنیم پوست آن را دور میریزیم اما شاید هیچ کدام از آنها ندانند که این پوست ها تا چه اندازه خواص و فواید با خود به همراه دارند. اگر بخواهیم در این رابطه توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم باید بگوییم که پوست تخم مرغ علاوه بر اینکه برای سلامتی دندان و موها مفید است میتواند برای جلوگیری از موها نیز مفید باشد. اگر بخواهیم به دیگر مزایای پوست تخم مرغ برای ریزش مو اشاره کنیم باید مواردی همچون رشد موها، رساندن مواد معدنی مورد نیاز مو و… را نام ببریم.

پوست تخم مرغ برای ریزش مو

پوست تخم مرغ برای ریزش مو

همانطور که میدانید موها برای رشد به تغذیه نیاز دارند. امروزه که بسیاری از افراد ترجیح میدهند از روش های خانگی برای رسیدگی به موهایشان استفاده کنند، پوست تخم برای ریزش مو را در وعده های غذایی خود قرار میدهند تا مواد مورد نیاز خود را دریافت کنند. به عنوان مثال پوستهای تخم مرغ به راحتی میتواند کلسیم و پتاسیم مورد نیاز مو برای رشد را تامین کند و به یکی از راه هایی تبدیل شود که به کمک آن بتوان به نتایج دلخواه دست پیدا کرد.

ماسک های خانگی پوست تخم مرغ برای ریزش مو

همانطور که گفته شد پوست تخم مرغ برای ریزش مو بسیار موثر می باشد و میتواند به تقویت مو ها بپردازد. شما در ابتدا باید تخم مرغ را بشکنید و آن را در یخچال نگهداری کنید. سپس برای تهیه ماسک به سراغ موادی همچون آب و آوکادو بروید همانطور که میدانید آووکادو نقش بسیار زیادی در زیبایی و رشد موها دارد. پس از آن ماسک تهیه شده را بر روی موهایتان بمالید و بعد از یک ساعت بشویید. دقت داشته باشید این ماسک نه تنها باعث تغذیه و تقویت موها می شود بلکه آنها را درخشان تر از قبل می کند.

پوست تخم مرغ برای ریزش مو

پوست تخم مرغ در داروهای ریزش مو

مطمئنا افرادی که برای ریزش مو به سراغ داروها و کرم های طبیعی می روند مشاهده می کنند که در اکثر داروهایی که برای جلوگیری و یا درمان ریزش مو استفاده می شود پوست تخم مرغها بکار رفته است. در واقع استفاده صنعتی از این پوستها به گونه ای بوده که نتایج بسیار خوب آن باعث شده تا همواره شرکت ها از این روش به عنوان یکی از محبوب ترین و نتیجه بخش ترین روش ها یاد کنند.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم