مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

پوسته شدن سر بعد از کاشت مو

پوسته شدن سر بعد از کاشت مو
  • 12 سپتامبر 2018
  • 5475 بازدید
  • بدون نظر

پوسته شدن سر بعد از کاشت مو

بعد از کاشت مو عوارض جانبی مختلفی برای هر بیمار به وجود می آید که در جلسات مشاوره و پس از کاشت مو متخصصین کاشت مو تمام این عوارض را جهت آگاهی بیمار به وی شرح خواهند داد و در مورد نحوه برخورد بیمار با این عوارض به وی توصیه های لازم را خواهند داشت، یکی از عوارضی که ممکن است بعد از کاشت مو برای بیمار ایجاد گردد پوسته شدن پوست سر می باشد که باید دید پوسته شدن سر بعد از کاشت مو به چه علت به وجود می آید.

پوسته شدن سر

بعد از کاشت مو ممکن است پوست چه در محل اهدای موها و چه در محل کاشت آنها دچار پوسته پوسته شدن و خشکی گردد که این عوارض از قبل برای متخصصین کاشت مو قابل پیش بینی هستند ک به بیمار در مورد نحوه برخورد با آنها توضیحات لازم را خواهند داد.

پوسته شدن سر بعد از کاشت مو

علت پوسته شدن سر

بعد از کاشت مو پوست سر به علت خشک شدن و از دست دادن چربی خود و واکنش به محلول هایی که در حین کاشت مو استفاده می گردد دچار پوسته شدن می شود که بیماران در این مواقع باید از خاراندن پوست خود پرهیز نمایند زیرا این کار باعث تخریب فولیکول های مو و جا به جایی آنها خواهد شد.

درمان پوسته شدن سر

متخصصین پس از کاشت مو جهت رفع پوسته شدن سر برای بیماران داروی ضد التهاب تجویز می نمایند که با شستشوی پوست سر با این محلول ها التهاب ، سوزش و پوسته شدن سر رفع می گردد همچنین بیماران باید جهت شستشوی سر خود از شامپو بچه استفاده کنند.

پوسته شدن سر بعد از کاشت مو

پوسته شدن سر بعد از کاشت مو

خشک شدن و پوسته پوسته شدن سر پس از کاشت مو باعث می گردد تا بیمار اقدام به خاراندن پوست خود نماید که در حین این کار ممکن است فولیکول مو دچار تخریب و کشیده شدن گردد و از جای خود خارج شود که بیمار باید از انجام این کار خودداری نماید و داروهایی که پزشک تجویز نموده جهت کاهش التهاب سر بهره بگیرد.

پوسته شدن سر بعد از کاشت مو عارضه جانبی بسیار معمولی در بیشتر بیماران می باشد که با درمان مناسب و پرهیز از خاراندن پوست توسط بیمار طی چند هفته پس از کاشت مو به طور کلی از بین خواهد رفت و پوست با ترشح چربی از غدد خود این مشکل را به مرور کاهش خواهد داد و بیمار نباید با به وجود آمدن این عارضه دچار اضطراب و نگرانی گردد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم