مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

پرتراکم ترین روش کاشت مو چیست ؟

پرتراکم ترین روش کاشت مو چیست ؟
  • 2 اکتبر 2018
  • 1019 بازدید
  • بدون نظر

پرتراکم ترین روش کاشت مو چیست ؟

هنگامی که فرد به طور کامل فولیکول موهای خود را به طور کامل از دست می دهد و دیگر با درمان های دارویی و موضعی نمی توان ریشه ی موها را با رشد مجدد احیاء نمود ، تنها راه حل دائمی ، طبیعی و زیبای درمان ریزش موهای نواحی طاس سر ، عمل زیبایی کاشت مو می باشد ، در همین راستا در این مقاله ، پرتراکم ترین روش کاشت مو مورد بررسی قرار گرفته شده است .

عمل کاشت مو

در یک عمل کاشت مو ، طی عملیات برداشت فولیکول های مو از ناحیه پشت سر با ابزار خاص پزشکی و کاشتن آنها در نواحی ریزش کرده ی جلوی سر با ایجاد بیحسی موضعی در خط رویش طراحی شده توسط پزشک متخصص ، موهایی جدید رشد خواهند کرد که با تراکم مناسب حاصل از این عمل کاشت مو ، رضایت فرد حاصل خواهد شد.

پرتراکم ترین روش کاشت مو چیست ؟

تراکم کاشت مو چیست ؟

افرادی که نیازمند کاشت مو هستند در واقع مقدار از موی طبیعی خود را از دست داده اند و برای بدست آوردن مجدد موی سر خود با هر روشی که می توان تعداد تار مو های بیشتری در ناحیه طاس سر کاشت انتخاب خود را انحام می دهند، به این حجم از کاشت مو تراکم کاشت مو گفته می شود، روش های پرتراکم کاشت مو از محبوب ترین روش هاست که بعد ار کاشت به فرد اعتماد به نفس کافی را می دهد.

پرتراکم ترین روش کاشت مو

در عمل کاشت مو ، فولیکول مو از پشت سر برداشته و در نواحی جلوی سر کاشته می شود اما چگونگی برداشت و کاشت فولیکول ها و شرایط افراد مختلف ، سبب ایجاد روش های مختلف کاشت مو شده است ، FIT ، SUT ، FUE ، FUT ، BHT و … از جمله ی این روش های کاشت مو هستند.

پرتراکم ترین روش کاشت مو چیست ؟

در میان روش های مختلف کاشت مو ، روشSUT با امکان کاشت حدود ۱۴ هزار تار مو طی یک جلسه ، پرتراکم ترین روش کاشت مو می باشد که در این روش ، به کمک دستگاه اتوماتیک پانچ لیزری کلیه ی عملیات برداشت و کاشت فولیکول های پیوندی بدون جراحی ، خونریزی و بدون داشتن دوره ی نقاهت طولانی مدت انجام می شود.

خط رویش طبیعی موها ، تراکم بالا ، درصد بالای برداشت فولیکول های سالم ، عدم نیاز به جراحی و بخیه کردن و … از جمله مزیت های مهم روش کاشت SUT می باشد.

نمایان شدن نتایج کاشت مو

پس از کاشت موها به روش SUT، با گذراندن دوره ی خواب یا همان دوره ی استراحت موها، حدود ۹ الی ۱۲ ماه بعد ، کلیه ی موهای پیوندی رشد طبیعی پیدا خواهند کرد و تراکم نسبی موها در محل پیوند نمایان خواهد شد.

هزینه کاشت موها با توجه به روش انتخابی ، وسعت ناحیه ی طاس ، دستمزد پزشک متخصص و هزینه های مرکز و کلینیک تعیین می شود که هزینه ی این عمل زیبایی به دلیل قرار گیری در دسته ی عمل های غیرضروری درمانی، تحت پوشش بیمه های درمانی قرار ندارد.

پرتراکم ترین روش کاشت مو | روش های مختلف کاشت مو پر تراکم

پرتراکم ترین روش کاشت مو برای خانم ها

به هر حال برای کاشت موی طبیعی باید به کلینیک و مشاوره با پزشک استفاده کنید، بعد از ارائه آزمایشات و بررسی پزشک شما علاقه خود را به تراکم بالای کاشت به پرشک ارائه می دهید و او نیز به شما روش های مانند sut , fue , fut و یا روش ترکیبی از میان آنها را پیشنهاد می دهد، این روش ها پرتراکم ترین روش های کاشت مو برای خانم ها می باشد که عوارض و دوران نقاهت بسیار کمی را دارد، نتیجه کاشت مو به نحوی خواهد بود که بهترین حس از بازگشت موهای ریخته شده را به شما می دهد.

پرتراکم ترین روش کاشت مو | روش های مختلف کاشت مو پر تراکم

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم