مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

وسایل کاشت مژه چیست ؟

وسایل کاشت مژه | ابزار و لوازم کاشت مژه | وسایل کاشت مژه طبیعی
  • 18 فوریه 2019
  • 683 بازدید
  • بدون نظر

وسایل کاشت مژه چیست ؟

وقتی شما از مژه هایی زیبا و بلند برخوردار باشید دیگر نیازی نیست که چشمانی آرایش کرده داشته باشید زیرا به خودی خود چشمانی زیبا برای شما پدید می آید. از همین رو بسیاری از افراد برای داشتن چشمانی زیبا به سراغ کاشت مژه می روند و با توجه به اینکه نسبت به عوارض انجام آن آگاهی دارند اما این عوارض را به جان میخرند. باید به شما بگوییم که کاشت مژه این روزها به روش های مختلفی انجام می شود اما مسئله این است که وسایل کاشت مژه چیست؟ اگر شما هم جزء ان دسته از افرادی هستید که می خواهید کاشت مژه انجام دهید مطمئنا آگاهی از تمام اتفاقات و وسایل مورد استفاده در این حین به شما کمک می کند تا راحت تر تصمیم گیری کنید. در ادامه با ما همراه باشید در نظر داریم به بررسی این موضوع بپردازیم.

وسایل کاشت مژه | ابزار و لوازم کاشت مژه | وسایل کاشت مژه طبیعی

وسایل کاشت مژه طبیعی

همانطور که می دانید این روزها افراد برای رسیدن به زیبایی به سراغ روش های مختلفی می روند که کاشت مژه نیز یکی از شایع ترین آنها می باشد. اما همواره این سوال برای بسیاری از متقاضیان به وجود می آید که وسایل کاشت مژه طبیعی چیست؟ از همین رو باید به شما بگوییم که مواردی همچون چسب کاشت مژه، چسب کاغذی باریک برای زیر چشم، بادبزن، فرچه دوکاره، فرچه زاویه دار، پد تمیزکننده مژه، وسیله بلند کننده مژه، سنگ یشم، فرکن حرارتی مژه، موچین مخصوص مژه؛ دسته های ریمل مینی، پد چشم بدون لینت، پد پاک کننده سنگ یشم، فرچه ریز و سر ریمل در انجام این کار دخیل هستند و یک متخصص باید آنها را در اختیار داشته باشد.

کاشت مژه ابریشمی

وسایل کاشت مژه برای خانم ها

در قسمت بالا در رابطه با وسایل کاشت مژه توضیحات کافی در اختیار شما قرار دادیم، اما باز هم بسیاری از افراد به دنبال این مسئله هستند تا با آگاهی از وسایل کاشت مژه این عمل را خودشان انجام دهند. باید به شما بگوییم که این کار نیاز به ظرافت و دقت بسیار بالایی دارد، زیرا ارتباط مستقیمی با چشم ها داشته و هر گونه آسیب می تواند خطرساز شود. همچنین برای استفاده از چسب ها باید دقت بسیار زیادی شود زیرا میتواند حساسیت های چشمی را با خود به دنبال داشته باشد و یا پس از مدتی با کندن آنها تاثیر مستقیمی بر ریزش مژه ها داشته باشد.

وسایل کاشت مژه | ابزار و لوازم کاشت مژه | وسایل کاشت مژه طبیعی

مهمترین وسایل کاشت مژه

یکی از مهمترین مسائلی که در رابطه با کاشت مژه وجود دارد این است که افراد تمایل دارند که بدانند مهمترین وسیله کاشت مژه کدام است؟ اگر متخصصان فعال در این حوزه سوال کنید مطمئنا می گویند که همه وسایل مورد استفاده اهمیت خاص خود را دارند اما باید بدانید که وسایلی مانند چسب که می تواند منجر به ایجاد حساسیت شود، موچین و فرچه زاویه دار از جمله وسایلی هستند که در حین انجام کاشت مژه علاوه بر اینکه بسیار مورد استفاده قرار میگیرد جزء مهمترین آنها نیز به حساب می آید.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم