مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

هزینه ی کاشت موی مصنوعی

هزینه ی کاشت موی مصنوعی
  • 11 آگوست 2018
  • 762 بازدید
  • بدون نظر

هزینه ی کاشت موی مصنوعی

پایه ی پروتز و موهای پروتز دو ناحیه اصلی ایجاد کننده ی یک پروتز مو می باشد که قسمت پایه ی پروتز ترمیم مو ازجنس تور ضدحساسیت ساخته شده است وسایز آن متناسب باسر فرد ساخته و به مشتری تحویل داده می‌شود، لذا به خوبی با قسمت های بدون موی سر هر فرد، متناسب شده و درعین حال راه اکسیژن ‌رسانی به کف سر را بطور کامل باز می گذارد.

از سوی دیگر، قسمت توری پروتز مو نیز به‌ گونه‌ای طراحی شده که اگر موهای فرد درناحیه زیر پروتز رشد کنند، به سادگی از منافذ موجود عبور کرده و به رشد خود ادامه خواهند داد و ازاین جهت نیز برای فرد مشکلی ایجاد نمی گردد، ازآنجا که به کمک پروتز می توان به خوبی ترمیم مو را در فرد ایجاد کرد،قیمت انجام این نوع عمل زیبایی موردپرسش قرار دارد،از این رو در این مقاله هزینه ی کاشت موی مصنوعی به روش پروتز مورد بررسی قرار گرفته شده است.

هزینه ی کاشت موی مصنوعی

در ساخت تور پروتز از مواد ضد حساسیت استفاده شده است ، لذا افرادی که شیمی درمانی انجام می‌دهند و پوست سرشان مستعد ابتلا به انواع حساسیت‌ها است ، می توانند به راحتی از پروتز ترمیم مو بدون نگرانی از ایجاد هر گونه حساسیتی ، استفاده کنند.

هزینه ی کاشت موی مصنوعی

در رابطه با هزینه ی کاشت موی مصنوعی به روش پروتز می توان عنوان نمود که در مرکز مجری ترمیم مو به روش پروتز ، با توجه به وسعت ناحیه نیازمند به پروتز ، در آقایان هزینه ی پروتز از یک میلیون و پانصد هزار تومان به بالا شروع می شود و در خانم ها به دلیل نیاز به ظرافت و دقت در ساخت پروتز مو ، هزینه ی پروتز از دو میلیون و پانصد هزار تومان شروع می گردد.

فیکس کردن پروتز ، چسب زدن ، کات کردن و مدل دادن به مو کارهایی است که فرد باید جهت استفاده صحیح از پروتز ، یاد بگیرد تا نیازی به مراجعه به مراکز زیبایی یا آرایشگاه ها نداشته باشد.

هزینه ی کاشت موی مصنوعی

به کمک روش بسیار ساده ی پروتز مو می توان ضمن ایجاد حجم مناسبی از تراکم موها ، به راحتی حالت دهی موها را امکان پذیر نمود. جنس و کیفیت پروتز ، در حالت دهی و ماندگاری آن بسیار تاثیرگذار می باشد ، لذا جهت ترمیم مو به روش پروتز تنها به مراکز و کلینیک های زیبایی معتبر مراجعه کنید. هرگز به خاطر هزینه ی کمتر، سلامت و زیبایی خود را در اثر استفاده از پروتز های بی کیفیت به خطر نیندازید.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم