مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

هزینه کاشت مژه دائم چقدر است

هزینه کاشت مژه دائم چقدر است
  • ۳۱ شهریور ۱۳۹۷
  • 1657 بازدید
  • بدون نظر

هزینه کاشت مژه دائم چقدر است

می توان با عمل زیبایی کاشت مژه ی دائمی که در مراکز و کلینیک های زیبایی توسط پزشک جراح پوست و مو انجام می شود ، مژه ها را ترمیم نمود و زیبایی خاصی به چشم ها بخشید ، در همین راستا در این مقاله ، برای متقاضیان این عمل زیبایی ، هزینه کاشت مژه دائم مورد بررسی قرار گرفته شده است .

روش کاشت مژه دائم

در عمل کاشت مژه دائم که نوعی جراحی بسیار اختصاصی و حساس می باشد ، جراح ماهر ، با دقت زیاد ، با فاصله گذاری و خواب مناسب با استفاده از سوزن های مخصوص کاشت مژه ، در مکان های حاشیه ی پلک به پیوند فولیکول های مویی که از کنار گوش فرد برداشت شده اند ، اقدام می کند ، پس از پیوند مژه که با جایگذاری ۶ الی ۱۰ فولیکول مو در یک جلسه انجام می شود ، حدود یک سال زمان نیاز خواهد بود تا مژه ها رشدی طبیعی پیدا کنند.

هزینه کاشت مژه دائم چقدر است

کاندید مناسب کاشت مژه

در بیشتر موارد عمل کاشت مژه در افرادی انجام می شود که در اثر بیماری پوستی ، سوختگی و سوانح بخشی از مژه های خود را از دست داده اند ولی افرادی که مژه هایی کم پشت با فضای خالی مناسب دارند نیز ، کاندید مناسب کاشت مژه هستند.

هزینه کاشت مژه دائم

هزینه‌ی عمل جراحی کاشت مژه دائم برای هر بیمار و و در هر کلینیک متفاوت است زیرا مهارت و تخصص پزشکان جراح با یکدیگر متفاوت می باشد و بیماران مختلف شرایط متفاوتی دارند ، با این حال هزینه کاشت مژه دائم با توجه به موقعیت کلینیک کاشت مژه ، دستمزد پزشک متخصص و تعداد فولیکول های کاشته شده انجام می شود و هزینه ی آن نیز تحت پوشش بیمه نیز قرار ندارد.

هزینه کاشت مژه دائم چقدر است

عوارض کاشت مژه دائم

در صورتی که عمل کاشت مژه دائم در کلینیک زیبایی توسط پزشک متخصص صورت پذیرد ، عارضه ی خاصی برای فرد ایجاد نخواهد شد اما در مراکز غیر حرفه ای که از پزشکان عمومی جهت انجام این عمل تخصصی استفاده می شود ، ، عوارضی نظیر عفونت پلک ، کبودی و تورم شدید و رشد غیرطبیعی مژه پس از کاشت مژه در فرد بروز می کند .

هزینه کاشت مژه دائم چقدر است
4.8 (96.67%) 6 نظر
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم