مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

هزینه کاشت مژه دائم چقدر است

هزینه کاشت مژه دائم چقدر است
  • 22 سپتامبر 2018
  • 13487 بازدید
  • 3 نظر

هزینه کاشت مژه دائم چقدر است

می توان با عمل زیبایی کاشت مژه ی دائمی که در مراکز و کلینیک های زیبایی توسط پزشک جراح پوست و مو انجام می شود ، مژه ها را ترمیم نمود و زیبایی خاصی به چشم ها بخشید ، در همین راستا در این مقاله ، برای متقاضیان این عمل زیبایی ، هزینه کاشت مژه دائم مورد بررسی قرار گرفته شده است .

روش کاشت مژه دائم

در عمل کاشت مژه دائم که نوعی جراحی بسیار اختصاصی و حساس می باشد ، جراح ماهر ، با دقت زیاد ، با فاصله گذاری و خواب مناسب با استفاده از سوزن های مخصوص کاشت مژه ، در مکان های حاشیه ی پلک به پیوند فولیکول های مویی که از کنار گوش فرد برداشت شده اند، اقدام می کند، پس از پیوند مژه که با جایگذاری ۶ الی ۱۰ فولیکول مو در یک جلسه انجام می شود، حدود یک سال زمان نیاز خواهد بود تا مژه ها رشدی طبیعی پیدا کنند.

هزینه کاشت مژه دائم چقدر است

کاندید مناسب کاشت مژه

در بیشتر موارد عمل کاشت مژه در افرادی انجام می شود که در اثر بیماری پوستی ، سوختگی و سوانح بخشی از مژه های خود را از دست داده اند ولی افرادی که مژه هایی کم پشت با فضای خالی مناسب دارند نیز ، کاندید مناسب کاشت مژه هستند.

هزینه کاشت مژه دائم

هزینه‌ی عمل جراحی کاشت مژه دائم برای هر بیمار و و در هر کلینیک متفاوت است زیرا مهارت و تخصص پزشکان جراح با یکدیگر متفاوت می باشد و بیماران مختلف شرایط متفاوتی دارند ، با این حال هزینه کاشت مژه دائم با توجه به موقعیت کلینیک کاشت مژه ، دستمزد پزشک متخصص و تعداد فولیکول های کاشته شده انجام می شود و هزینه ی آن نیز تحت پوشش بیمه نیز قرار ندارد.

هزینه کاشت مژه دائم چقدر است

مزایای کاشت مژه دائم

برای هر فرد ملاک کاشت مژه دائم متفاوت است، برای کسانی که مژه آنها آسیب دیده و از حالت ناخوشایندی که برای چهره آنها پدید آمده رضایت ندارند، یا کسانی مژه های کوتاهی دارند و نیاز به داشتن مژه های بلند که چشمان زیباتری داشته باشند مستلزم کاشت مژه دائم هستند و مزیت کاشت مژه برای آنها برطرف کردن مشکلات صورت خود است اما مزایای کاشت مژه دائمی از همه مهم تر همیشگی بودن آن مژه و دیگر نیازی به کاشت مجدد ندارد و همانند مژه طبیعی فرد در چهره ظاهر زیبای به همراه دارد.

عوارض کاشت مژه دائم

در صورتی که عمل کاشت مژه دائم در کلینیک زیبایی توسط پزشک متخصص صورت پذیرد ، عارضه ی خاصی برای فرد ایجاد نخواهد شد اما در مراکز غیر حرفه ای که از پزشکان عمومی جهت انجام این عمل تخصصی استفاده می شود، عوارضی نظیر عفونت پلک ، کبودی و تورم شدید و رشد غیرطبیعی مژه پس از کاشت مژه در فرد بروز می کند.

هزینه کاشت مژه دائم | هزینه کاشت مژه | عوارض کاشت مژه دائم | قیمت کاشت مژه دائم

هزینه کاشت مژه دائم برای آقایان

کاشتن مژه در پلک جراحی بسیار سختی است و انحام آن به دست یک پزشک زبده خیال شما را از بابت نتیجه آن راحتتر می کند، کاشت مژه دائم برای آقایان به دلیل نوع ساختار بدن آنها ساده تر از خانم ها می باشد و هزینه کاشت برای آقایان معقول تر. برخی از آقایان که دچار ریزش مژه شده اند و نیاز به کاشت مژه دارند بهتر است ابتدای امر باید برای رفع ریزش مژه خود بپردازند سپس کاشت مژه انجام دهند،

هزینه کاشت مژه دائم در تهران

تهران به دلیل پایتختی کشور از کلینیک ها و مراکز بسیاری در زمینه جوانسازی و زیبای پوست بهره می برد، یا بهتر بگوییم متخصصان بیشتری در زمینه پوست و مو تهران را برای فعالیت خود انتخاب نموده اند و در نتیجه هزینه های که در یک کلینیک معروف تهران برای کاشت مژه دائم انحام می شود، باتوجه به موقعیت کلینیک، دستمزد پزشک و دیگر مسائل قطعاً با یک کلینیک در دیگر شهرهای کشور متفاوت است. همین امر باعث می شود تا افراد زیادی به دلیل رضایت بیمارانی که در تهران مراجل درمانی خود را طی نموده اند برای انجام تمام فعالیت های کاشت مو و کاشت ابرو به تهران سفر کنند و در کلینیک های این شهر تحت درمان قرار گیرند.

هزینه کاشت مژه دائم | هزینه کاشت مژه | عوارض کاشت مژه دائم | قیمت کاشت مژه دائم

محاسبه هزینه کاشت مژه دائم

نحوه محاسبه هزینه کاشت مژه با توجه به بسیار از مسائل که فرد در طول درمان خود انتخاب می کند، صورت می گیرد. افرادی که در یک کلینیک سطح بالا اقدام به کاشت مژه دائمی می کنند باید منتظر هزینه های بالای آن نیز باشند، نحوه کلی محاسبه هزینه کاشت مژه به این صورت است که بخش اول هزینه های تجهیزات، لوازم و پرسنل کلینیک و در بخش دوم تعداد مژه ها، تعداد جلسات و مهارت جراح می باشد. دقت داشته باشید که بعد از کاشت مژه نیست هزینه ای جاری مانند ویزیت های پزشک، داروهای تقویت و غیره نیز محاسبه خواهد شد.

هزینه کاشت مژه دائم | هزینه کاشت مژه | عوارض کاشت مژه دائم | قیمت کاشت مژه دائم

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

4.4/5 - (9 امتیاز)
4.4/5 - (9 امتیاز)
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

3 پاسخ به “هزینه کاشت مژه دائم چقدر است”

  1. Maryam گفت:

    کی میدونه کجا کاشت مژه انجام میدن و امسال هزینش چقده

  2. ویتا گفت:

    تا چن ساعت بعد از عمل کاشت مژه نمیشه رانندگی کرد ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم