مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

برآورد هزینه کاشت مو در تهران

هزینه کاشت مو | هزینه کاشت مو چقدر است | هزینه تقریبی کاشت مو
  • ۱۳ آبان ۱۳۹۷
  • 375 بازدید
  • بدون نظر

برآورد هزینه کاشت مو در تهران

در میان روش های مختلفی که برای رفع ریزش مو وجود دارد روش کاشت مو یکی از گران ترین روش هاست چون برای انجام آن مهارت زیادی به کار گرفته میشود و علاوه بر این متخصصان باید به جراحی دقیقی بر روی سر بپردازند که همین باعث شده هزینه ی این روش در مقایسه با روش های دیگر افزایش قابل توجهی پیدا کند اما به علت اینکه در اکثر موارد ترمیم مو تنها روش برای رفع ریزش مو خواهد بود بسیاری از افراد از این روش استفاده میکنند. در ادامه به برآورد هزینه کاشت مو در تهران خواهیم پرداخت.

هزینه کاشت مو

برآورد هزینه کاشت مو در تهران

به علت اینکه کاشت مو یکی از گران ترین روش های درمانی برای رفع ریزش مو است بسیاری از افراد سعی میکنند تا جایی که امکان دارد با استفاده از روش های مختلف به جستجوی قیمت این روش بپردازند اما متاسفانه در اکثر موارد به نتایج قابل توجهی دست پیدا نمیکنند چون متاسفانه تعرفه ی دقیق برای برآورد هزینه کاشت مو در تهران و یا سایر شهر های کشور وجود ندارد.

هزینه کاشت مو

کاشت مو روشی است که هزینه ی آن از یک بیمار تا بیمار دیگر بسیار متفاوت خواهد بود چون برای اینکار روش های مختلفی وجود دارد و متخصصان باید برای رفع ریزش موی بیماران مختلف از روش های مختلفی کاشت مو استفاده کنند که همین باعث میشود هزینه ی کاشت مو برای بیمارانی که در یک حد دچار ریزش مو شده اند بسیار متفاوت باشد و بیماران دچار تعجب شوند.

عوامل موثر در هزینه ی کاشت مو

برای برآورد هزینه کاشت باید به بسیاری از موارد توجه داشت چون هزینه ی این روش به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از مهمترین موارد که در هزینه ی کاشت مو تاثیر خواهد داشت میزان کچلی و طاسی بیمار خواهد بود چون برای افرادی که دچار کچلی کامل شده اند باید زمان بیشتری صرف کرد.

علاوه بر این سطح تخصص و میزان تجربه ی متخصصانی که در کلینیک های مختلف مشغول به فعالیتند هم باعث تغییر هزینه ی کاشت خواهد شد به طوری که در اکثر موارد متخصصان تازه کار هزینه ی بسیار کمی دریافت می کنند.

کاشت موی ارزان در کلینیک ها

در صورتی که برای برآورد هزینه کاشت مو به کلنیک های مختلف مراجعه کرده باشید حتما به این مورد بر خورده اید که در برخی از کلینیک ها هزینه ای به مراتب کمتر دریافت میشود و شاید از این موضوع دچار تعجب شده باشید. کلی بهتر است بدانید ارزان بودن خدمات کاشت و تقویت مو همیشه نشان دهنده ی کیفیت کمتر نیست اما باید قبل از اینکه به مرکز مورد نظر مراجعه کنید حتما از اعتبار آن اطلاع حاصل کنید.

هزینه کاشت مو به روش fit

در درجه ی اول هزینه و قیمت کاشت مو با روش مرسوم fit به وسعت کاشت مو و تعداد گرافت های موی کاشته شده بستگی دارد؛ اما به جز وسعت کاشت مو مواردی نظیر موقعیت مکانی کلینیک کاشت مو، دستمزد پزشک کاشت و و تیم همراه کننده ی او در هزینه کاشت مو به روش fit اثر گذار هستند و بنابراین برای آگاهی از قیمت دقیق کاشت مو بایستی به کلینیک کاشت موی مورد نظر مراجعه نمود تا کارشناسان کلینیک مربوطه اطلاعات بیشتری در مورد هزینه ی کاشت مو ارائه دهند.

هزینه کاشت مو

هزینه کاشت مو به روش fut

برای روش fut نیز همانند سایر روش های کاشت مو نمی توان قیمت ثابت و مشخصی در نظر گرفت و در واقع عوامل مختلفی در تعیین قیمت کاشت مو به روش fut موثر هستند. مکان جغرافیایی کلینیک یا مرکز کاشت مو، مهارت و تجربه ی پزشک کاشت مو، تعداد گرافت موهای کاشته شده یا وسعت کاشت مو از مهمترین عوامل تاثیر گذار در هزینه کاشت مو هستند.

هزینه کاشت مو

هزینه کاشت مو به روش سافر

در روش safer نیز هزینه معمولا بر اساس تعداد گرافت کاشته شده برای هر فرد محاسبه می شود، و بنابراین فردی که کاشت موی وسیعی دارد هزینه ی کاشت مویش نسبت به کسی که طاسی کمی داشته و کاشت موی محدود تری انجام می دهد، بیشتر خواهد بود. با توجه به اینکه کلینیک های کاشت موی مختلف قیمت های پایه ی یکسانی را برای کاشت مو به روش safer اعلام نمی کنند و تعیین دقیق تعداد گرافت مورد نیاز برای کاشت مو کاری تخصصی است، برای اطلاع دقیق از قیمت کاشت مو به روش safer بهتر است به کلینیک هایی که این روش را ارائه می دهند مراجعه نمایید.

هزینه کاشت مو

قیمت کاشت مو به روش hrt

موارد مختلفی در تعیین قیمت کاشت مو به روش hrt در نظر گرفته می شوند و از این رو قیمت ترمیم مو به این روش برای همه نمی تواند یکسان باشد. کیفیت موها و سایر مواد و وسایل لازم مورد استفاده برای کار ترمیم از جمله بیس یا پوسته ی کار و چسب موهایی که ممکن است لازم باشند، طول موهای مورد استفاده برای ترمیم مو که کوتاه یا بلند باشند، وسعت ترمیم مو که کل سر یا قسمتی از آن باشد، رنگ آمیزی کردن موها و … در قیمت نهایی تاثیر گذار هستند.

هزینه کاشت مو

قیمت کاشت مو به روش sut

کاشت مو به روش sut نیز همانند سایر روش های کاشت مو هزینه ثابتی ندارد و هزینه و قیمت تمام شده ی آن از فردی به فرد دیگر فرق می کند. به طور معمول برای محاسبه ی قیمت کاشت موی طبیعی تعداد گرافت موهای کاشته شده ر قیمت پایه ی کاشت هر گرافت ضرب می شود. بنابراین هر اندازه که وسعت ناحیه ی کاشت مو بیشتر باشد و تعداد گرافت موی بیشتری کاشه شود، هرینه کاشت مو نیز بالاتر می رود.

هزینه کاشت مو

قیمت کاشت مو به روش fue

عوامل مختلفی در تعیین و محاسبه ی هزینه کاشت مو به روش fue دخالت دارند. با توجه به اینکه دستمزد پزشکان و سایر هزینه های مربوط به کاشت مو در کلینیک های مختلف با هم فرق می کند و نیاز های افراد در مورد کاشت مو نیز متفاوت است، بنابراین نمی توان قیمت ثابت و مشخصی را برای این روش کاشت مو در نظر گرفت. به طور کلی می توان عنوان نمود که هر اندازه وسعت کاشت مو بیشتر باشد و کاشت مو در کلینیک های مطرح تر و توسط پزشکان ماهرتری صورت گیرد مسلما قیمت کاشت مو بالاتر می رود.

حسایت ناحیه ی کاشت مو هم از مواردی است که تاثیر زیادی در قیمت خواهد داشت. این روش برای کاشت مو در نواحی حساس صورت مانند ابرو و حتی مژه ها به کار می رود که گاهی اوقات ممکن است هزینه ی کاشت موی ابروها با وجود اینکه نیاز به تعداد کمی موی پیوندی دارد از قیمت کاشت موی سر هم بیشتر باشد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

برآورد هزینه کاشت مو در تهران
4.3 (86.67%) 3 نظر
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم