مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

هزینه کاشت مو به روش bht چقدر است ؟

هزینه کاشت مو به روش bht
  • ۱۵ آبان ۱۳۹۷
  • 81 بازدید
  • بدون نظر

هزینه کاشت مو به روش bht چقدر است ؟

برخی از افراد متقاضی کاشت مو از بانک موی مناسبی در سر برخوردار نیستند و از این جهت با محدودیت هایی در کاشت مو مواجه می شوند. کاشت مو از بدن که اصطلاحا bht نامیده می شوند، می تواند روش مناسبی برای این گونه اشخاص جهت رفع کم مویی و طاسی به حساب آید. در این مطلب با این روش کاشت مو بیشتر آشنا می شویم و با توجه به اینکه بسیاری از افراد دغدغه های پرداخت هزینه های کاشت مو را دارند ، به هزینه کاشت مو به روش bht نیز می پردازیم.

کاشت مو از بدن چگونه است؟

برای کاشت مو از بدن نواحی خاصی از بدن که موهایشان تناسب بیشتری با موی سر دارند به عنوان بانک مو معین می شوند؛ نواحی سینه، کتف، کمر، پاها از جمله نواحی هستند که ممکن است برداشت مو از آن ها صورت گیرد. جهت برداشت فولیکول های مو از تکنیک fue استفاده می شود و فولیکول های مو به صورت مجزا و با ظرافت زیادی از پوست بدن جدا می شوند تا کمترین صدمه به پوست بدن وارد شود. در نهایت نیز فولیکول های برداشت شده در نواحی مورد نظر به پوست سر پیونده زده می شوند.

هزینه کاشت مو به روش bht

با توجه به اینکه موهای برداشت شده از بدن همخوانی صد در صدی با موهای سر ندارند، به طور معمول موهای بدن به صورت ترکیبی با موهای برداشت شده از بانک موی سر مورد استفاده قرار می گیرند تا نتیجه کاشت مو جلوه ی طبیعی تری داشته باشد.

هزینه کاشت مو به روش bht به چه مورادی بستگی دارد؟

هزینه ی کاشت مو به روش bht همانند سایر روش های کاشت مو به موbارد مختلفی از جمله وسعت کاشت مو یا تعداد گرافت های کاشته شده، دستمزد متخصص کاشت مو، دستمزد تکنسین ها، هزینه های کلینیکی و دیگر موارد این چنینی تعیین می شود و به همین دلیل برای کاشت مو به روش bht نمی توان هزینه ی ثابتی در نظر گرفت.

هزینه کاشت مو به روش bht نسبت به روش های مرسوم کاشت مو

اگر بخواهیم هزینه کاشت مو به روش bht را با سایر روش های کاشت مو که مرسوم تر هستند مانند fut و fit مقایسه کنیم، باید بگوییم به طور معمول هزینه های روش bht نسبت به روش های مرسوم برای یک وسعت کاشت موی مشخص می تواند بیشتر باشد.

هزینه کاشت مو به روش bht

دلیل بالاتر بودن هزینه های bht این است که در این روش فولیکول های مو به صورت تک تک از بدن برداشته می شوند و به این ترتیب مدت زمان کاشت مو طولانی می شود و از طرفی استخراج فولیکول های موی بدن از لحاظ تکنیکی قدری دشوار تر است. این موارد باعث می شود که کاشت مو به روش bht انرژی بیشتری از متخصص کاشت مو بگیرد و تبعا او دستمزد بیشتری را طلب نماید.

چه کسی نیاز به کاشت مو از بدن دارد؟

امروزه نیاز به کاشت مو از بدن افزایش یافته است، زیرا موارد نارسایی کاشت مو در حال افزایش است. بیماران با تراکم کمی که با کاشت از روش های دیگر داشتند خوشحال نیست بطوری که بانک موی سر آنها دیگر برای کاشت مو پاسخگو نیست و سوی دیگر بیمار نیز از تراکم موی خود رضایت ندارد، در نتیجه قصد کاشت مو از موی بدن خود را دارند که با هم مزایا و معایب این روش را بررسی خواهیم کرد :

مزایای روش BHT

روش BHT می تواند یک گزینه برای رسیدن به تراکم بالا در بیماران که در حال حاضر بانک موی سر خود را مصرف کرده اند.

برخی از نواحی بدن مانند ریش ، سبیل و دیگر قسمت های که کاشت مو می تواند از همان منطقه صورت بگیرد بهترین نتیجه کاشت مو را بدست می آورید.

موهای بدن هورمون DHT ندارند و از این رو شانس بسیار خوبی برای زنده ماندن دارند. معمولا افرادی که به علت AGA موهای پوست خود را از دست داده اند موهای بدن خوبی دارند.

هزینه کاشت مو به روش bht | قیمت کاشت مو به روش bht | هزینه روش bht

معایب روش BHT

معمولا حجم موی بدن نسبت به بانک مو بسیار کم است و زمان برداشت مو طولانی خواهد بود.

در هر ۱ سانتیمتر مربع از ناحیه پشت سر ما حدود ۷۰ گرافت مو وجود دارد ، اما در نواحی بدن در یک سانتی متر مربع کمتر از ۱۰ گرافت موی است. بنابراین برای کاشت مو از قسمت های بدن کمی سخت و وقت گیر می شود.

برداشتن مو از بدن نسبت به موی سر دشوارتر است. زوایای موی بدن بیشتر مسطح هستند و بافت های فیبری در اطراف گرافت ها نسبت به موهای پوست سر بیشتر است. برای کاشت مو به روش BHT نیاز به کلینیک تخصصی و پزشک ماهر دارید.

هزینه کاشت مو به روش bht | قیمت کاشت مو به روش bht | هزینه روش bht

کیفیت و ساختار موی بدن با موی سر متفاوت است. موی بدن در طول سال زیاد رشد نمی کند و از نظر رشد و ضخامت نسبت به موی سر قابل شناسایی است که برخی از ویژگی های خاص موی بدن، بسته به منطقه زندگی متفاوت است.

عمر و ماندگاری کاشت مو از بدن نسبت به دیگر روش های کاشت موی طبیعی بسیار کمتر است.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

هزینه کاشت مو به روش bht چقدر است ؟
5 (100%) 2 نظر
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم