مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

هزینه کاشت مو با لیزر چقدر است

  • ۱۳ شهریور ۱۳۹۷
  • 2037 بازدید
  • بدون نظر

هزینه کاشت مو با لیزر چقدر است

افراد بسیاری هستند که از مشکل کم پشتی موها و طاسی ناحیه ی سر رنج می برند ، داشتن موهایی پرپشت با ضخامت مناسب در این افراد خواسته چندان دور ذهن نیست ، زیرا در صورت دارا بودن فرد از بانک موی قوی و کافی در پشت سر می توان با عمل زیبایی کاشت مو ، تراکم معقولی از مو در ناحیه ی جلو سر ایجاد کرد ، در همین راستا در این مقاله ، هزینه کاشت مو با لیزر مورد بررسی قرار گرفته شده است.

هزینه کاشت مو با لیزر

کاشت مو با لیزر

در روش های fut  و fit که اولین و دومین روش متداول کاشت مو در جهان هستند ، به کمک ابزار پزشکی و همچنین دستگاه پانچ عمل برداشت و کاشت مو انجام می شود ، اما در روش کاشت مو با لیزر که از دستگاه پانچ لیزری استفاده می گردد ، از سوزن های برش لیزری جهت برداشت و کاشت فولیکول های پیوندی بهره گرفته شده است ، روش sut به اختصار همان روش کاشت مو با لیزر می باشد.

روش کاشت مو با لیزر

در روش کاشت مو با لیزر می توان حدود ۱۴ هزار تار مو را بدون جراحی و تنها به کمک دستگاه پانچ لیزری طی یک جلسه برداشت کرده و در محل مورد نیاز با دقت بالایی پیوند زد ، این روش به دلیل عدم خونریزی ، بخیه زدن و همچنین نداشتن دوران نقاهت پس از عمل کاشت مو ، متقاضیان زیادی دارد. استقبال از این روش همیشه در بین بیمارانی که از ریزش مو رنج می برند و از جراحی دیگر روش های کاشت مو می ترسند بیشتر از دیگر متقاضیان کاشت مو می باشد.

هزینه کاشت مو با لیزر

هزینه کاشت مو با لیزر

هر یک از روش های کاشت موی سر روند درمانی را به همراه دارد که برای محاسبه هزینه کاشت مو می توان به این عوامل رجوع نمود تا نحوه محاسبه هزینه کاشت مو را بدست آورید، در تعیین هزینه کاشت مو با لیزر عواملی نظیر ؛ دستمزد پزشک جراح و تیم وی ، موقعیت جغرافیایی کلینیک ، وسعت منطقه ی طاس ، مدت زمان عمل کاشت و هزینه ی ویزیت های قبل و بعد از عمل موثر خواهند بود و هرچه این عوامل درجه مناسبی و تجربه کافی از کاشت مو داشته باشند هزینه کاشت مو با لیزر را بالاتر خواهد برد.

تجربه ، مهارت و تخصص پزشکان جراح مختلف سبب تعیین قیمت های متفاوتی برای پیوند مو با لیزر شده است که به دلیل عدم پوشش بیمه ها از عمل های زیبایی ، عمل کاشت مو با لیزر نیز باید توسط فرد به صورت آزاد پرداخت گردد، معمولاً برای انجام عمل های زیبایی که توسط فرد به دلخواه و بر اساس سلیقه صورت می گیرد از درافت حق بیمه معاف هستند.

نتیجه کاشت مو با لیزر

کاشت موی سر که از روش های درمانی در مقابله با بیماری ریزش مو میباشد امروزه با روش های متفاوتی در حال توسعه و انجام است، کاشت مو با لیزر نیز از همین روش های توسعه یافته می باشد که فرد بعد از مشخص شدن الگوی ریزش مو و انتخاب روش لیزر نسبت به کاشت موی طبیعی اقدام می نماید پس از سپری کردن مرحله کاشت مو باید اقداماتی و توصیه های که پزشک معالج برای به نتیجه رسیدن کاشت مو عنوان نموده است را رعایت و انجام دهید، از همین رو نتیجه کاشت مو با لیزر نیز همانند روش های دیگر کاشت مو روند مثبتی را به همراه خواهد داشت و بیمار از روش انتخابی نهایت رضایت را به همراه دارد.

کاشت مو با لیزر در تهران

هزینه کاشت مو با لیزر | روش کاشت مو با لیزر | قیمت کاشت مو با لیزر

تاثیر لیزر بر موی سر

هر کدام از روش های کاشت موی سر تاثیراتی را به همراه دارد، روش لیزر نیز تاثیرات مثبتی در روند کاشت مو بر روی ریشه و ساقه موی سر دارد بطوری که با تحریک ریشه مو موجب تاثیرگذاری شده و روند رشد مو را تسریع می بخشد، فواید استفاده از لیزر در کاشت مو به همین موضوع ختم نخواهد شد و در طول پروشه کاشت مو تاثیر لیزر بر موی سر به نحوی خواهد بود که نواحی اطراف سر که دچار اختلال هورمونی بوده است را تقویت نموده و از ریزش موی سر جلوگیری خواهد کرد. بهتر است قبل از انتخاب هر یک روش های کاشت مو، روش لیزر مو را با صلاح دید پزشک انجام داده تا نواحی دچار ریزش مو تقویت شده و سپس به کاشت موی طبیعی با هر روش رو آورید.

هزینه کاشت مو با لیزر | روش کاشت مو با لیزر | قیمت کاشت مو با لیزر

هزینه کاشت مو با لیزر برای خانم ها

کاشت موی سر با توجه به روش های انتخابی توسط پزشک و بیمار هزینه های متفاوتی دارد و برای خانم های که از روش های جدیدتر استتقبال می کنند و تراکم کاشت و سرعت نتیجه گیری برای آنها بیش از آقایان اهمیت دارد که از چه روشی استفاده کنند. روش کاشت مو با لیزر از روش های است که در میان خانم ها از محبوبیت بالایی برخوردار است، این روش به دلیل روند کاشت بدون جراحی و دوران نقاهت کوتاه همیشه در صدر روش های انتخابی از سوی خانم ها است، اما هزینه این روش به دلیل مزیت های بسیار زیادی که دارد برای خانم ها بالاست.

هزینه کاشت مو با لیزر | روش کاشت مو با لیزر | قیمت کاشت مو با لیزر

هزینه کاشت مو با لیزر برای آقایان

به دلیل تفاوت الگوی ریزش موی سر در آقایان و خانم ها، روش انتخابی برای کاشت نیز در آنها متفاوت است، استقبال آقایان از روش کاشت مو با لیزر کمتر از خانم ها است،آقایان همیشه به روش های اعتماد می کنند که و حاضر به پرداخت هزینه برای آن روش هستند که متقابلاً در طول درمان از خدماتی نیز برخوردار شوند، روند کاشت مو با لیزر برای آقایانی مفید است که از دوران نقاهت و عمل جراحی بر روی سر خود ترس و واهمه دارند.

انواع الگوی طاسی و کچلی در آقایان

هزینه کاشت مو با لیزر | روش کاشت مو با لیزر | قیمت کاشت مو با لیزر

توصیه پزشکان برای آقایانی که ریزش موی وسیعی بروی سر خود دارند روش کاشت مو با لیزر نخواهد بود، زیرا هزینه بسیار بالایی را به همراه دارد و این روش را برای ریزش های منطقه ای کوچک یا ریزش های که حاصل از جای بخیه بود و برای ترمیم نیاز به روش های جراحی نخواهند داشت از روش لیزر استفاده می کنند که بسیار منطقی خواهد بود و هزینه آن نیز به مراتب کمتر از دیگر روش هاست.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

هزینه کاشت مو با لیزر چقدر است
4.5 (90%) 2 نظر
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم