مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

هزینه کاشت سیبل چقدر است ؟

هزینه کاشت سیبل چقدر است ؟
  • 1 اکتبر 2018
  • 1408 بازدید
  • بدون نظر

هزینه کاشت سیبل چقدر است ؟

کاشت سبیل نوعی از پیوند و کاشت مو می باشد که جهت درمان مردانی که به دلایل مختلفی دچار ریزش سبیل شده اند مورد استفاده قرار می گیرد و مراحل و شرایط مختص خود را می طلبد و مردانی که قصد انجام این نوع کاشت مو را دارند معمولا در مورد هزینه های انجام آن سئوالات زیادی دارند اما هزینه کاشت سیبل چقدر است ؟

کاشت سبیل

در کاشت سبیل همانند کاشت موی سر فولیکول های مو از ناحیه پشت سر خود بیمار اهدا می شوند و پس از برداشت تار موها توسط متخصص تیم تکنیسین فولیکول های مو را جداسازی می نماید و متخصص با دقت بالایی موها را در نواحی از سبیل که دچار ریزش مو و یا کم پشتی هستند خواهد کاشت.

هزینه کاشت سیبل چقدر است ؟

هزینه کاشت سیبل چقدر است ؟

دلایل ریزش موی سبیل در مردان

بسیاری از مردان به دلایل مختلفی چون استرس و فشار روحی، ژنتیک، قارچ و ناراحتی های پوستی، عفونت ریشه مو، زخم، سوختگی و مشکلات هورمونی دچار ریزش مو در ناحیه سبیل خود می شوند و در صورتی که با انجام درمان های رایج موی سبیل آنها برگشت پذیر نباشد به کاشت مو نیاز خواهند داشت.

بهترین تکنیک کاشت سبیل

یکی از بهترین تکنیک ها و روش های کاشت سبیل روش sut می باشد که در این روش با استفاده از دستگاه های نوین کاشت مو عمل کاشت سبیل تنها در یک جلسه با تراکم بالا و بدون استفاده از جراحی و بخیه برای مردان انجام می گیرد.

هزینه کاشت سیبل چقدر است ؟

مزایای کاشت سبیل با روش های نوین کاشت مو

– زیبایی و یکدست شدن سبیل بیمار
– نداشتن عوارض جانبی
– عدم استفاده از بی هوشی و جراحی
– سرعت بالای کاشت و عدم آسیب به فولیکول های مو
– نداشتن درد و خونریزی
– رشد طبیعی موها همزمان با موهای سبیل خود بیمار
– طبیعی بودن نتیجه عمل

هزینه کاشت سیبل چقدر است ؟

هزینه کاشت سبیل در مردان با استفاده از موی طبیعی خود آنها به فاکتورهایی مانند روش مورد استفاده، وسعت ناحیه کاشت سبیل، تعداد فولیکول مو های کاشته شده، هزینه های جانبی و دستمزد متخصص بستگی دارد و در فردی متغییر خواهد بود.

هزینه کاشت سیبل چقدر است ؟

عوارض کاشت سبیل

امروزه به دلیل کاشت سبیل با استفاده از روش های نوین و به کمک دستگاه های اتوماتیک هیچ گونه عوارض و مشکلی بعد از کاشت برای فرد پیش نخواهد آمد و در صورتی که فرد به طور مرتب به پزشک مراجعه نماید و دستورات لازم را به دقت اجرا نماید هیچ مشکلی برای وی ایجاد نمی گردد و موهای کاشته شده سبیل وی پس از مدتی به طور طبیعی رشدی مناسب خواهند داشت.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم