مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

هزینه کاشت ریش چقدر است ؟

هزینه کاشت ریش چقدر است ؟
  • 1 اکتبر 2018
  • 1662 بازدید
  • بدون نظر

هزینه کاشت ریش چقدر است ؟

کاشت مو در ریش و سبیل مردان یکی از روش های جراحی زیبایی رایج می باشد که انجام آن توسط مردان بستگی زیادی به هزینه کاشت خواهد داشت زیرا در ناحیه ریش باید تراکم بالایی از موهای پیوند زده شده ایجاد گردد. اما افرادی که نیاز به کاشت ریش دارند و همیشه برای آنها این سوال مطرح است که هزینه کاشت ریش چقدر است ؟

کاشت ریش طبیعی

کاشت ریش نوعی جراحی زیبایی می باشد که در مردانی انجام می پذیرد که از تراکم موی ریش خود ناراضی هستند و در کاشت ریش جراح فولیکول های مو را جهت پیوند به ریش از پشت سر خود فرد با روش های مختلف خواهد برداشت و به نواحی خالی از مو یا کم تراکم در ریش پیوند می زند. در کاشت ریش هم بمانند کاشت موی طبیعی از روش های مختلفی استفاده می شود که بهترین روش، کاشت ریش یه روش sut است. این روش دوران نقاهت کمی داشته و توسط دستگاه اتوماتیک بدون جراحی صورت می گیرد.
هزینه کاشت ریش | قیمت کاشت ریش | هزینه کاشت ریش وسبیل طبیعی

کاندیدای مناسب کاشت ریش

تمام مردانی که به طور مادرزادی ریش کم پشتی دارند و افرادی که بر اثر بیماری، مصرف دارو، شیمی درمانی و بالا رفتن سن دچار کم پشتی ریش و یا ریزش موی منطقه ای شده اند اگر از نظر جسمی در سلامت کامل باشند می توانند عمل کاشت مو انجام دهند و مشکل ریش خود را به صورت طبیعی رفع کنند، اما قبل از هرگونه اقدام لازم است که با مراجعه به پزشک در شرایط درمانی قرار گیرد.

هزینه کاشت ریش چقدر است ؟

بهترین روش کاشت ریش

امروزه عمدتا کاشت مو در مردان با روش sut که یکی از بهترین و به جدید ترین روش های کاشت مو می باشد انجام می پذیرد و در این روش برداشت و کاشت موها تنها در یک جلسه و با کمک دستگاه های تمام اتوماتیک بدون جراحی و بخیه و بدون استفاده از بی هوشی انجام می گیرد. همانطور که گفته شد این روش بسیار موثر برای کاشت ریش می باشد که هزینه معقولی نیست دارد.

هزینه کاشت ریش چقدر است ؟

در کاشت ریش برای مردان هزینه کلی کاشت با توجه به تعداد گرافت های مورد نیاز، وسعت ناحیه ریزش مو در ریش، روش کاشت ریش و دستمزد متخصص تعیین می گردد و هزینه انجام این عمل زیبایی در هر کلینیکی با توجه به تعرفه های متفاوت کلینیک ها بسیار متغییر می باشد زیرا قانون مشخصی جهت نظارت بر هزینه کلینیک های زیبایی در کشور ما وجود ندارد.

هزینه کاشت ریش چقدر است ؟

رشد موها پس از کاشت ریش

پس از کاشت مو در ناحیه ریش موهای پیوند زده شده پس از تکمیل چرخه رشد خود رشدی هماهنگ با موهای ریش خود فرد خواهند داشت و پس از مدتی رشد آنها و ضخامت شان به اندازه موهای خود فرد خواهد بود و به کوتاهی و مرتب کردن نیاز خواهند داشت و در این حالت تشخیص موهای کاشته شده توسط دیگران بسیار مشکل خواهد بود.

امروزه کاشت مو در ناحیه ریش و سبیل مردان با استفاده از روش های نوین کاشت مو بدون بی هوشی و جراحی و استفاده از بخیه صورت می پذیرد و مردان با انجام این نوع کاشت مو در صورت خود پس از کسب نتیجه ی مناسب زیبایی و جذابیت خاصی در چهره پیدا خواهند کرد و حس اعتماد به نفس آنها بسیار تقویت خواهد شد.

هزینه کاشت ریش | قیمت کاشت ریش | هزینه کاشت ریش وسبیل طبیعی

بهترین کلینیک کاشت ریش در تهران

انتخاب یک کلینیک در تهران که پایتخت کشور است، کار ساده ای نخواهد بود به دلیل وجود کلینیک های بسیار که هر کدام معروفیت و محبوبیت خاص خود را در ارائه یک خدمات زیبای دارند. افرادی متقاضی کاشت مو هستند نیز می توانند از طریق مشاوره با پرشکان کلینیک ها با روش کاشت ریش ، هزینه ، دوران نقاهت و بسیاری از مورد دیگر آن آشنا شده و انتخابی هوشمندانه داشته باشند.

هزینه کاشت ریش | قیمت کاشت ریش | هزینه کاشت ریش وسبیل طبیعی

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم