مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

هزینه کاشت ابرو چقدر است

هزینه کاشت ابرو چقدر است
  • 8 سپتامبر 2018
  • 2908 بازدید
  • بدون نظر

هزینه کاشت ابرو چقدر است

به کمک عمل کاشت ابرو می توان ابروهایی با تراکم مناسب و خوش حالت برای فرد ایجاد کرد ، زیرا ابرو در جذابیت چهره بسیار موثر بوده و در صورت کم پشتی آن و یا ریزش بخشی از موهای آن ، از شادابی چهره ی فرد کاسته خواهد شد ، در همین راستا در این مقاله ، هزینه کاشت ابرو چقدر است برای متقاضیان این نوع عمل زیبایی ، مورد بررسی قرار گرفته شده است.

عمل زیبایی کاشت و پیوند ابرو زمانی در فرد صورت می پذیرد که عارضه ی ریزش ابرو منجر به نابودی کامل فولیکول های مو این ناحیه از صورت گردد ، لذا با عمل کاشت مو می توان به مجددا ابروهایی پرپشت و خوش حالت در فرد ایجاد کرد ، کاشت ابرو ، روشی با نتایج کاملا زیبا و طبیعی است که به صورت دائمی می باشد و طراوت و شادابی خاصی به چهره خواهد بخشید ، جهت کاشت ابرو از فولیکول موهای کنار گوش فرد که هم در برابر هورمون ریزش مو مقاوم هستند و هم هماهنگی زیادی با موهای ابرو دارند ، استفاده می گردد ؛ اما اگر فرد از بانک مناسب موی کنار گوش و پشت سر برخوردار نباشد ، می توان از موهای دیگر نواحی بدن استفاده کرد ، از این رو در این مقاله ، هزینه کاشت ابرو از بدن مورد بررسی قرار گرفته شده است.

هزینه کاشت ابرو چقدر است

علت کاشت ابرو

ریزش مو در ابرو می تواند در اثر عواملی که سبب ریزش موی سر می شود ، رخ دهد ، حتی در برخی افراد همراه با ریزش مو در ناحیه ی سر ، ابروها نیز دچار ریزش می شوند ، استرس ، کندن بیش از حد موهای ابرو ، ژنتیک ، انجام جراحی ، سوختگی و ایجاد زخم از جمله برخی دلایل ریزش مو در ابروها هستند.

عمل کاشت ابرو

عمل کاشت ابرو هنگامی در ابروها انجام خواهد شد که فولیکول موی ابرو کاملا از بین رفته باشد و با درمان قابل برگشت نباشند ، جهت اجرای این پیوند ، فولیکول های مو از کنار و پشت سر که در بربر هورمون ریزش مو مقاوم هستند ، برای پیوند از عمق پوست برداشته می شوند ، سپس با دقت زیاد در جهت های مختلف ابرو با توجه به نیاز ابرو کاشته می شوند، قبل از کاشت فولیکول ها ، طراحی خط رویش ابرو متناسب با دیگر اجزای صورت ، موجب کاشت ابروهایی زیبا و طبیعی خواهد شد.

هزینه کاشت ابرو چقدر است

هزینه کاشت ابرو چقدر است

هزینه کاشت ابرو که عملی بسیار تخصصی ، هنری و ظریف می باشد و به دقت و هنرمندی پزشک نیز وابسته است ، با توجه به دستمزد پزشک متخصص ، موقعیت کلینیک زیبایی و میزان نیاز ابرو به فولیکول مو تعیین می شود که معمولا در کلینیک های زیبایی حداقل قیمت ۱ میلیون تومان خواهد بود.

نتایج عمل کاشت ابرو

نتایج حاصل از عمل زیبایی کاشت ابرو به دلیل استفاده از موی طبیعی و زنده در ابرو که مانند دیگر موهای ابرو قابلیت رشد دارند و در برابر تغییرات فیزیولوژیک و هورمونی نیز مقاوم هستند ، نتایج مادام العمر و ماندگاری خواهد داشت و فرد این عمل زیبایی را تنها برای یک بار لازم است ، انجام دهد.

روش های کاشت ابرو

در رابطه با روش های کاشت ابرو از بدن می توان عنوان نمود که پس موهای پشت سر و کنار گوش ، موهای ناحیه ی ریش که خارج از خط ریش ،  زیرچانه و گردن هستند ، بهترین گزینه برای پیوند محسوب می شود که در زنان به علت نبود این موها ، می توان از موهای دیگر نواحی بدن نظیر ؛ موهای زیر بغل ، شکم ، ران و … استفاده کرد.

جهت کاشت ابرو از بدن ، به کمک ابزار دستی ، فولیکول های مو استخراج شده ، جداسازی و استریل می شوند و در نهایت با بیحس کردن ناحیه ی ابرو ، در ابرو با رعایت زاویه های خواب مو ، با دقت به کاشت فولیکول ها در خط رویش طراحی شده از قبل اقدام می گردد.

بیشتر بخوانید:  مراحل کاشت ابرو

 

ریزش مو در ابرو ممکن است ، به صورت کم پشت شدن ابرو باشد و با اینکه بخشی از ابرو و یا به طور کامل ابرو را دچار بی مویی کند ، لذا با توجه به نیاز مو در ابرو ، به برداشت فولیکول های مورد جهت پیوند مو اقدام می گردد.

کاشت ابروی مصنوعی

موهای ابرو مانند موهای ناحیه ی سر در اثر عوامل مخرب ، بسیار حساس بوده و به راحتی ریشه ی خود را از دست می دهند و دراین صورت ابرو برای همیشه دچار طاسی یا کم پشتی خواهد شد و زیبایی و جوانی را از چهره ی فرد خواهدگرفت، ترمیم مو روشی جهت مقابله با عارضه ی ریزش ابرو می باشد، کاشت ابروی مصنوعی همان روش ترمیم ابرو به کمک الیاف مصنوعی مو یا موهای طبیعی انسان می باشد. که با دقت و ظرافت بالایی در ابرو با استفاده از چسب های مخصوصی کاشته می شوند.

به طوری که می توان با این ابروها به فعالیت های روزانه پرداخت،اما این ابروها به صورت موقت بوده،قابل رشد نیستند و درصورت عدم مراقبت های لازم، ممکن است ریزش کنند،کاشت ابروی مصنوعی می تواند به صورت کامل انجام شود و یا لا به لایه موهای ابرو انجام شود و یااینکه بخشی از ابرو با موهای مصنوعی ترمیم گردد.

هزینه تقریبی کاشت ابروی مصنوعی

هزینه تقریبی کاشت ابروی مصنوعی

انجام هر عمل زیبایی هزینه های خاص خود را دارد ، از این اگر در برخی مراکز شاهد هزینه ی نازل تری برای انجام عمل کاشت ابروی مصنوعی در مقایسه با دیگر کلینیک های زیبایی هستید ، باید دانست در این مراکز از مواد و موهای مصنوعی بی کیفیت و فاقد استانداردی استفاده می شود که به مرور زمان در فرد ایجاد حساسیت های پوستی شدیدی خواهند کرد ، لذا انجام عمل کاشت ابروی مصنوعی خود را تنها به افراد متخصص در کلینیک های زیبایی بسپارید ، از سوی دیگر کاشت ابروی مصنوعی گران قیمت نیز ، تضمین کننده ی کیفیت مواد مورد استفاده نخواهد بود، از این رو تنها راه حل مناسب برخورداری از خدمات استاندارد کاشت ابروی مصنوعی تنها مراجعه به کلینیک های معتبر و مورد تائید سازمان وزارت بهداشت خواهد بود.

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم