مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

هزینه مزوتراپی موی سر چقدر است ؟

هزینه مزوتراپی موی سر
  • ۱۵ آبان ۱۳۹۷
  • 370 بازدید
  • بدون نظر

هزینه مزوتراپی موی سر چقدر است ؟

علل ایجاد ریزش مو بسیار متنوع هستند. کاهش گردش خون در پوست سر، کمبود مواد مغذی مورد نیاز موها و عدم تعادل هورمونی سه مورد از علل ریزش مو هستند که با کمک روش مزوتراپی موی سر قابل کنترل و درمان هستند. از آن جایی که این روش هم اکنون توسط بسیاری از متخصصان پوست و مو به کار گرفته می شود، در این مطلب در مورد هزینه مزوتراپی موی سر به عنوان یکی از فاکتورهای مهم تصمیم گیری افراد برای انجام این روش خواهیم پرداخت.

مزوتراپی مو

مزوتراپی یکی از اعمال غیر جراحی زیبایی محسوب می شود که طی آن داروها، ویتامین ها، مواد معدنی و … با نسبت های خاصی که پزشک متخصص تعیین می کند، از طریق تزریق زیر یا داخل جلدی وارد پوست می شوند. به عبارت ساده تر مزوتراپی یک متد یا تنیک انتقال دارو محسوب می شود و یا مواردی نظیر تزریق فیلر ها به پوست فرق می کند. مزوتراپی ر اعمال پزشکی زیبایی کاربرد های متنوعی دارد که مواردی از قبیل درمان چاقی موضعی، رفع تیرگی دور چشم، درمان ریزش مو و کمک به تقویت موها برخی از کاربرد های ان به شمار می روند.

هزینه مزوتراپی موی سر

مزوتراپی موی سر

در مزوتراپی موی سر موادی از قبیل پروتئین ها، ویتامین ها و دیگر مواد مغذی و همچنین گاهی اوقات داروهایی نظیر ماینوکسیدیل از طریق تزریق به پوست سر منتقل می شوند و به بهبود وضعیت فولیکول های موی سر کمک می کنند. مزوتراپی مو موجب رفع یا کنترل ریزش مو و همچنین تقویت موهای سر می شود.

هزینه مزوتراپی موی سر

هزینه ی مزوتراپی موی سر نرخ ثابت و مشخصی ندارد چرا که نوع مواد و داروهای مورد استفاده برای درمان افراد مختلف با یکدیگر فرق می کنند و این چنین نیست که برای تمامی متقاضیان مزوتراپی مو از یک ترکیب مشخص استفاده شود. علاوه براین بسته به هدفی که از مزوتراپی موی سر دنبال می شود و ویژگی های فردی متقاضیان این روش، تعداد جلسات درمانی و همچنن تعداد تزریق هایی که در هر جلسه انجام می شود، می تواند متغیر باشد.

هزینه مزوتراپی موی سر

سایر عوامل موثر در هزینه مزوتراپی موی سر

با توجه به اینکه مزوتراپی مو تحت پوشش بیمه های درمانی قرار نمی گیرد و هزینه ی آن به صورت آزاد محاسبه می شود، مراکز یا کلینیک کاشت مو و زیبایی بسته به موقعیت جغرافیایی ، دستمزدی که پزشکشان می گیرد و … نرخ های متفاوتی را برای مزوتراپی موی سر اعلام می کنند.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

هزینه مزوتراپی موی سر چقدر است ؟
4.7 (93.33%) 3 نظر
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم