مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

هزینه لیزر موی سر چقدر است ؟

هزینه لیزر موی سر
  • 10 نوامبر 2018
  • 1284 بازدید
  • بدون نظر

هزینه لیزر موی سر چقدر است ؟

لیزر موی سر با هدف تقویت مو های سر و جلگیری از ریزش آن ها انجام می شود. لیزر موی سر با لیزرهای مخصوص از بین بردن موهای زائد فرق می کند و دستگاه لیزری که برای تقویت موها به کار می رود از نوع کم توان است و به صورت بدون تهاجمی تاثیرات خود را روی موهای سر می گذارد. در ادامه به بیان میزان اثر بخشی و همچنین هزینه لیزر موی سر می پردازیم.

اثرات لیزر کم توان بر موی سر

برای لیزر موی سر نور لیزر در طول موج خاصی و با توان خاصی به سر تابید می شود و که هیچ گونه ناراحتی برای فرد ایجاد نمی کند. نور لیزر موجب تقویت جریان خون در پوست سر می شود و از این طریق به بهبود تغذیه ی فولیکول های موی سر کمک می کند. محققانی که اثرات لیزر موی سر را بررسی نموده اند بر این عقیده اند که نور لیزر کم توان علاوه بر تقویت گردش خود در پوست سر، موجب تحریک فولیکول های از کار افتاده برای رفتن به فاز رشد می شود و به این ترتیب می توانیم شاهد رویش مجدد درصدی از موهای ریخته شده باشیم.

هزینه لیزر موی سر

میزان اثربخشی لیزر مو

این روش درمانی از جمله روش هایی است که میزان اثر بخشی آن علاوه بر کیفیت دستگاه مورد استفاده به وضعیت ریزش موی افراد و ویژگی های فردی آن ها نیز وابسته است. به عبارت دیگر لیزر موی سر برای همه ی مشکلات مو کارایی لازم را ندارد و فقط در موارد خاصی می تواند اثرات مثبتی در تقویت موها داشته باشد. به عنوان مثال برای کنترل ریزش موی ارثی فقط در مورادی که ریزش مو و طاسی به تازگی شروع شده و پیشرفت خیلی زیادی نکرده باشد، لیزر درمانی اثر بخش است.

هزینه لیزر موی سر

با توجه به اینکه برای لیزر موی سر هم می توان به کلینیک های ارائه دهنده ی این روش مراجعه نمود و هم از دستگاه های خانگی لیزر استفاده نمود، بنابراین برای هزینه لیزر موی سر دو حالت مختلف داریم.

هزینه لیزر موی سر

هزینه ی لیزر تقویت مو در کلینیک ها بر اساس تعداد جلسات درمانی محاسبه می شود. جلسات کلینیکی معمولا هفته ای یک مرتبه و به مدت ۳ الی ۶ ماه به طول می انجامد.

برای تقویت مو با دستگاه های لیزری بایستی هزینه ی خرید دستگاه مورد نظر را بپردازید. دستگاه های خانگی با کیفیت ها و گارانتی های مختلفی در بازار وجود دارند که هر اندازه کیفیت دستگاه بالاتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر است. به هر حال هزینه ی خرید این دستگاه ها از هزینه ی انجام کاشت مو هم می تواند بیشتر باشد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم