مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

هزینه روش کاشت مو نیو گرافت چقدر است ؟

هزینه روش کاشت مو نیو گرافت
  • 28 اکتبر 2018
  • 254 بازدید
  • بدون نظر

هزینه روش کاشت مو نیو گرافت چقدر است ؟

هنگامی که افراد روش کاشت مو نیوگرافت را برای از بین بردن مشکلاتی که برای موهایشان به وجود آمده انتخاب می کنند باید نسبت به تمامی اتفاقات و نکاتی که در رابطه با آن وجود دارد آگاهی پیدا کنند. شاید باور این مسئله مقداری سخت باشد اما وقتی افراد به کلینیک های زیبایی مراجعه می کنند اولین سوال آنها در رابطه با هزینه روش کاشت مو نیو گرافت می باشد. از همین رو شما در این زمان به راحتی می توانید اهمیت این هزینه را درک کنید. در واقع تا زمانی که هزینه ها با بودجه افراد همخوانی نداشته باشد امکان انجام آن میسر نیست.

هزینه روش کاشت مو نیو گرافت

هزینه روش کاشت مو نیو گرافت

همانطور که گفته شد هزینه روش کاشت مو نیوگرافت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است اما باید بدانید که عوامل بسیار زیادی در این هزینه تاثیرگذار خواهند بود. در واقع این روش در ایران هزینه مشخصی ندارد و در برخی کلینیک ها آن را با یک الی دو میلیون انجام می دهند و برخی دیگر حتی تا ۱۲ میلیون نیز انجام داده اند. برای اینکه بتوانید این هزینه را تخمین بزنید باید نسبت به عواملی که در آن تاثیرگذار هستند آگاهی پیدا کنید و سپس به سراغ کلینیکی بروید که منصفانه ترین هزینه را بابت انجام این عمل دریافت می کنند.

عوامل تاثیرگذار در هزینه

اگر بخواهیم در رابطه با عوامل تاثیرگذار در هزینه روش کاشت مو نیوگرافت توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم باید بگوییم که شما باید تعداد تار مویی که برای انتقال و کاشت در ناحیه مورد نظر مورد استفاده قرار می گیرد را در نظر بگیرید و سپس به سراغ عوامل دیگر بروید. عوامل دیگری که در این هزینه تاثیرگذار هستند عبارتند از: میزان وسعتی که موها دچار ریزش شده است، هزینه پزشک، هزینه کلینیک، پرسنل، تجهیزات و…. در واقع هنگامی که بتوانید تمامی این عوامل را در نظر بگیرید توانسته اید حدس درستی بابت قیمت انجام این عمل بزنید.

هزینه روش کاشت مو نیو گرافت

دیگر هزینه های کاشت موی نیوگرافت

هنگامی که می خواهید هزینه روش کاشت مو نیوگرافت را با بیمار در میان بگذارید باید به طور کامل با او صادق باشید و اگر این روش نتواند او را به نتیجه دلخواه برساند به دلیل هزینه انجام آن، این روش را به او تحمیل نکنید. پزشکان همواره باید به کارشان تعهد و مسئولیت داشته باشند و وقتی افراد به آنها مراجعه می کنند باید در نظر بگیرند که افراد تنها به آنها پناه آورند.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم