مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

هزینه ترمیم مو چقدر است ؟

هزینه ترمیم مو چقدر است ؟
  • 8 اکتبر 2018
  • 639 بازدید
  • بدون نظر

هزینه ترمیم مو چقدر است ؟

افراد بسیاری به مشکل کم پشتی و طاسی مو دچار هستند که علاوه بر تاثیرات منفی در ظاهر فرد ، سبب کاهش اعتماد به نفس و منزوی شدن فرد می گردد ، در همین راستا در این مقاله ، هزینه ترمیم مو چقدر است ؟ به عنوان یکی از روش های موثر رفع کم مویی افراد مورد بررسی قرار گرفته شده است.

عمل زیبایی ترمیم مو

در عمل زیبایی ترمیم مو ، با استفاده از موهایی مصنوعی یا کاملا طبیعی غیرقابل رشد که بر روی یک لایه ی مشبک نفوذ پذیر قرار داده شده اند و به کمک چسب های مخصوص کراتینه بر روی سر ، فیکس می شوند و می توان نواحی کم پشت و طاس را به خوبی با تراکم بالا ، به صورت طبیعی پوشش داد . موها از نظر ؛ رنگ ، ضخامت ، حالت و جنس با موهای طبیعی فرد همخوانی کامل داشته و پس از ترمیم قابل مشاهده نخواهند بود.

هزینه ترمیم مو چقدر است ؟

نتایج حاصل از ترمیم مو

دقت بالا در قرار گیری موها لایه ی مشبک ، هماهنگی کامل موهای ترمیمی با موهای طبیعی فرد ، فیکس شدن موها به شکل کامل ، فرق سر و خط رویش طبیعی و … سبب می گردد که نتایج حاصل از ترمیم مو بسیار طبیعی ، زیبا و قابل تشخیص به نظر رسیده و رضایت بالای فرد را حاصل خواهد کرد.

ماندگاری ترمیم مو

موهای ترمیمی را می توان به مدت ۱ الی ۳ سال نگه داری کرد ، به راحتی با این موها می توان به شنا کردن پرداخت اما به دلیل کهنه شدن این موها در طول زمان ، برخی افراد زودتر از این موعد ، به تعویض موهای ترمیمی اقدام می کنند ، از سوی دیگر برخی افراد با مراقبت های زیاد ، این موها را بیش از سه سال نیز نگه داری می کنند لذا ماندگاری موهای ترمیمی به نحوه ی مراقبت فرد از موها بستگی دارد.

هزینه ترمیم مو چقدر است ؟

هزینه ترمیم مو چقدر است ؟

هزینه ی ترمیم مو با توجه به دستمزد متخصص ، روش قرار گیری موها روی سر ( زیر پوست ، روی پوست و لا به لایه ی موها ) و وسعت ناحیه کم پشت یا طاس تعیین می شود که در مراکز مختلف مجری ترمیم مو ، به دلیل عدم وجود قانون و تعرفه های زیبایی مشخص شاهد هزینه های متفاوت ترمیم مو برای یک فرد هستیم.

هزینه ترمیم مو چقدر است | هزینه های ترمیم مو | قیمت ترمیم موی سر

مراقبت های بعد از ترمیم مو

از میان مراقبت های بعد از ترمیم مو بهتر است قبل از هر چیز به نحوه ی خشک کردن موها اشاره کنیم چون آشنا نبودن با این مورد باعث وارد شدن آسیب های شدید به موها میشود. برای خشک کردن موها باید حتما از حوله استفاده کنید و به هیچ وجه حوله را روی موها نکشید بلکه آن را به صورت آرام روی موها قرار دهید. برای خشک کردن موها به هیچ وجه نباید از سشوار استفاده کرد. علاوه بر این باید برای شستشوی موها از شوینده های ملایم استفاده کنید و از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم آفتاب بپرهیزید.

هزینه ترمیم مو چقدر است | هزینه های ترمیم مو | قیمت ترمیم موی سر

مزایای ترمیم مو

در صورتی که به مراقبت های بعد از ترمیم مو توجه کافی داشته باشید موهای جدید حداقل یکسال عمر خواهند کرد. استفاده از روش های ترمیم مو باعث به وجود آمدن موهایی با ظاهر کاملا طبیعی میشود به طوری که اکثر افراد بعد از کاشت مو شاهد موهایی با ظاهر کاملا طبیعی خواهند بود به طوری که از موهای جدید رضایت کافی خواهند داشت.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم