مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

هزینه ترمیم مو چقدر است ؟

هزینه ترمیم مو چقدر است ؟
  • ۱۶ مهر ۱۳۹۷
  • 124 بازدید
  • بدون نظر

هزینه ترمیم مو چقدر است ؟

افراد بسیاری به مشکل کم پشتی و طاسی مو دچار هستند که علاوه بر تاثیرات منفی در ظاهر فرد ، سبب کاهش اعتماد به نفس و منزوی شدن فرد می گردد ، در همین راستا در این مقاله ، هزینه ترمیم مو چقدر است ؟ به عنوان یکی از روش های موثر رفع کم مویی افراد مورد بررسی قرار گرفته شده است .

عمل زیبایی ترمیم مو

در عمل زیبایی ترمیم مو ، با استفاده از موهایی مصنوعی یا کاملا طبیعی غیرقابل رشد که بر روی یک لایه ی مشبک نفوذ پذیر قرار داده شده اند و به کمک چسب های مخصوص کراتینه بر روی سر ، فیکس می شوند و می توان نواحی کم پشت و طاس را به خوبی با تراکم بالا ، به صورت طبیعی پوشش داد .
موها از نظر ؛ رنگ ، ضخامت ، حالت و جنس با موهای طبیعی فرد همخوانی کامل داشته و پس از ترمیم قابل مشاهده نخواهند بود .

هزینه ترمیم مو چقدر است ؟

نتایج حاصل از ترمیم مو

دقت بالا در قرار گیری موها لایه ی مشبک ، هماهنگی کامل موهای ترمیمی با موهای طبیعی فرد ، فیکس شدن موها به شکل کامل ، فرق سر و خط رویش طبیعی و … سبب می گردد که نتایج حاصل از ترمیم مو بسیار طبیعی ، زیبا و قابل تشخیص به نظر رسیده و رضایت بالای فرد را حاصل خواهد کرد .

ماندگاری ترمیم مو

موهای ترمیمی را می توان به مدت ۱ الی ۳ سال نگه داری کرد ، به راحتی با این موها می توان به شنا کردن پرداخت اما به دلیل کهنه شدن این موها در طول زمان ، برخی افراد زودتر از این موعد ، به تعویض موهای ترمیمی اقدام می کنند ، از سوی دیگر برخی افراد با مراقبت های زیاد ، این موها را بیش از سه سال نیز نگه داری می کنند لذا ماندگاری موهای ترمیمی به نحوه ی مراقبت فرد از موها بستگی دارد.

هزینه ترمیم مو چقدر است ؟

هزینه ترمیم مو چقدر است ؟

هزینه ی ترمیم مو با توجه به دستمزد متخصص ، روش قرار گیری موها روی سر ( زیر پوست ، روی پوست و لا به لایه ی موها ) و وسعت ناحیه کم پشت یا طاس تعیین می شود که در مراکز مختلف مجری ترمیم مو ، به دلیل عدم وجود قانون و تعرفه های زیبایی مشخص شاهد هزینه های متفاوت ترمیم مو برای یک فرد هستیم .

هزینه ترمیم مو چقدر است ؟
5 (100%) 1 نظر
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم