مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

هزینه ترمیم مو چقدر است؟

هزینه ترمیم مو چقدر است؟
  • ۲۰ شهریور ۱۳۹۷
  • 200 بازدید
  • بدون نظر

هزینه ترمیم مو چقدر است؟

یکی از گزینه هایی که برای افرادی که دچار ریزش مو به طور کامل شده اند و بانک مناسبی جهت اهدای مو در پشت سر خود جهت پیوند ندارند و یا افرادی که در انجام کاشت مو محدودیت دارند ترمیم مو می باشد که باید دید هزینه ترمیم مو چقدر است؟

ترمیم مو

ترمیم مو یکی از تکنیک های کاشت مو می باشد که این نوع کاشت مو برای افرادی که دچار ریزش کامل موی سر خود شده اند و یا افرادی که به دلیل بیماری قادر به انجام کاشت مو نبستند جهت کاشت مو بسیار مناسب خواهد بود، در این روش به بانک ‌مو نیاز نخواهد بود و جهت کاشت مو از موی طبیعی و یا الیاف مصنوعی استفاده می گردد.

هزینه ترمیم مو چقدر است؟

چگونگی ترمیم مو

در ترمیم مو موهای طبیعی یا مصنوعی بر روی لایه ای شبیه سازی شده از پوست سر کاشته می شوند که این موها با موهای خود بیمار از نظر جنس رنگ و اندازه تطابق بیشتری دارند سپس لایه مذکور بر روی سر قرار داده می شود و موهای موجود خود بیمار در لابه لای موهای کاشته شده قرار داده می شود و لایه پوستی به وسیله چسب بر روی پوست سر ثابت می گردد.

مزایا و معایب ترمیم مو

ترمیم مو که بدون نیاز به بانک موی بیمار انجام می گیرد باعث ایجاد تراکم بالا در موهای بیمار خواهد شد که این موها قابلیت رنگ کردن ، سشوار کشیدن و حالت دهی را خواهند داشت اما تنها عیب آنها عدم داشتن قابلیت کوتاه کردن آنها می باشد زیرا این موها برروی لایه ای شبیه پوست سر سوار شده اند و درون پوست قرار ندارند بنابراین رشدی نخواهند داشت.

هزینه ترمیم مو چقدر است؟

هزینه ترمیم مو چقدر است؟

هزینه ترمیم مو با توجه به جنس موی به کار رفته در کاشت، تعداد موهای کاشته شده ، ابزار و وسایلی که در پیوند مو استفاده شده اند و دستمزد فرد آشنا به ترمیم محاسبه می گردد.

ترمیم مو باید توسط بیماران در موسسات و مراکزی انجام بگیرد که دارای مجوز قانونی جهت ارائه این خدمات به بیماران هستند همچنین این مراکز باید از موهایی با جنس و کیفیت مرغوب جهت کاشت مو استفاده نمایند تا مراجعه کنندگان در برابر هزینه ای که پرداخت می ننایند از ترمیم‌موی خود راضی باشند.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

هزینه ترمیم مو چقدر است؟
4 (80%) 1 نظر
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم