مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

هزینه ترمیم مو در مرکز کاشت مو

هزینه ترمیم مو
  • 20 آگوست 2018
  • 388 بازدید
  • بدون نظر

هزینه ترمیم مو در مرکز کاشت مو

ترمیم مو به روشی گفته می شود که طی یک جلسه بدون درد و خونریزی ، جراحی و حتی بخیه زدن ، به ایجاد تراکم مناسبی از موها اقدام می گردد ، در واقع به کمک الیاف مصنوعی شبیه سازی شده با موهای فرد ، بدون نیاز به بانک مو در فرد ، موهایی هم رنگ ، هم ضخامت و هماهنگ با موهای فرد در اندازه ی دلخواه ، جهت ایجاد حجم مناسب موها ، به موهای طبیعی فرد افزوده می شود که به کمک چسب ها،گیره و نوارهای مخصوص این موها در زیر پوست ، روی پوست و یا لا به لایه ی موهای طبیعی فرد فیکس می شوند و فرد به راحتی می تواند باموهای ترمیمی خود که بسیار طبیعی جلوه می کنند به فعالیت های روزمره ی خود بپردازد ،در این مقاله ، هزینه ترمیم مو در مرکز کاشت مو مورد بررسی قرار گرفته شده است.

هزینه ترمیم مو

ماندگاری موهای ترمیمی

ماندگاری موهای ترمیمی در افراد مختلف ،  با توجه به نوع مراقبت هایی که از آنها انجام می شود ،  با توجه به نوع فیکس شدن آنها بر روی سر و همچنین نوع فعالیت های فرد ، متفاوت خواهد بود که این ماندگاری از یک الی چند ماه متغیر خواهد بود.

حالت دهی به موهای ترمیمی

موهای ترمیمی را به مانند موهای طبیعی فرد می توان رنگ کرد ، حالت داد و یا اینکه کوتاه کرد ، اما به دلیل عدم رشد ، در صورت کوتاه کردن آنها ، باید مدل مویی متناسب با موهای کوتاه شده ، انتخاب کرد.

در رابطه با ترمیم مو در مرکز کاشت مو می توان عنوان نمود که این روش برای افرادی که فاقد بانک موی مناسب جهت عمل کاشت مو هستند ، روشی بسیار مناسب جهت ایجاد تراکم مو می باشد.

هزینه ترمیم مو

هزینه ترمیم مو

هزینه ترمیم مو در مرکز کاشت مو با توجه به حجم مورد نیاز از موهای ترمیمی ، روش مناسب جهت ترمیم ، دستمزد پزشک متخصص و نوع مواد و فیکس کننده ها تعیین می شود و از آنجا که تعرفه ی پزشکی مشخصی برای عمل های زیبایی نظیر ترمیم مو از سوی وزارت بهداشت ارائه نشده است ، لذا این نوع عمل زیبایی در مراکز و کلینیک های مختلف با توجه به کیفیت خدمات رسانی مرکز ، موقعیت مرکز و دیگر عواملی جانبی ، با قیمت های متفاوتی ارائه می شود.

عمل زیبایی ترمیم مو را باید برای مدت محدود و با فاصله ی چند ماه و یا چند سال انجام داد ، زیرا موجب وارد شدن کشش و فشار زیادی بر ریشه ی موهای طبیعی خود فرد خواهد شد که در صورت طولانی بودن این کار ، ترمیم مو موجب ریزش موهای طبیعی خود فرد خواهد شد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم