مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مهمترین نکات کاشت مو به روش FUG

مهمترین نکات کاشت مو به روش FUG
  • 29 آگوست 2018
  • 991 بازدید
  • بدون نظر

مهمترین نکات کاشت مو به روش FUG

در گذشته روش های کاشت مو به صورت جراحی انجام می شده است و با استفاده از این روش ها تارهای موی بیمار از بانک موی پشت سر به صورت نوار باریکی از پوست و یا به صورت تار به تار از پشت سر به وسیله جراحی و انجام بی هوشی برداشته می شده است که یکی از این روش های جراحی و قدیمی کاشت مو روش   fug می باشد اما مهمترین نکات کاشت مو به روش FUG چیست ؟

کاشت مو به روش FUG

یکی از قدیمی ترین روش های جراحی کاشت مو روش fug می باشد که در این روش یک نوار پوستی از ناحیه بانک مو از پشت سر به وسیله جراحی برداشته می شود و پس از جداسازی فولیکول های مو زیر میکروسکوپ توسط تکنیسین در ناحیه مورد نظر با توجه به نیاز به کاشت مو توسط متخصص به صورت تار به تار کاشته می شود.

مهمترین نکات کاشت مو به روش FUG

نکات کاشت مو به روش FUG

–  این روش کاشت مو با انجام بی هوشی انجام می گیرد.

– این روش ترمیم مو به دلیل محدودیت در برداشت مو و جداسازی و کاشت آن و زمانبر بودن جلسات طی چند جلسه درمانی انجام می گیرد.

– به دلیل برداشت مو در این روش بدون دخالت دستگاههای اتوماتیک احتمال آسیب به فولیکول مو وجود دارد.

– در این روش به دلیل برداشت نوار باریکی از پوست پشت سر محل برداشت پوست باید بخیه زده شود که این امر برای بیماران ناراحت کننده خواهد بود.

– با کاشت مو به این روش بیمار به دوره نقاهت طولانی نیاز دارد.

کاشت مو به روش fug روشی قدیمی می باشد که به دلیل معایب آن و استفاده از جراحی و بخیه و خونریزی و زمانبر بودن طی جلسات درمانی کمتر مورد استقبال بیماران قرار می گیرد و امروزه اغلب از روش های غیر جراحی و بدون خونریزی و با استفاده از دستگاههای اتوماتیک در کاشت مو بهره گرفته می شود که در این روش ها به دلیل احتمال آسیب کمتر به فولیکول های موی پیوند زده شده درصد موفقیت کاشت مو بیشتر خواهد بود.

مهمترین نکات کاشت مو به روش FUG

نکات کاشت مو به روش FUG

پس از انجام کاشت مو به روش fug محل اهدای مو و محل کاشت مو توسط متخصص پانسمان خواهد شد و پس از انجام پیوند مو بیمار باید داروهای تجویز شده توسط پزشک را مصرف نماید و از موی کاشته شده ی خود مراقبت های ویژه ای را طبق دستور پزشک داشته باشد تا بیمار با استراحت کافی و رعایت نکات دقیق شرایطی را به وجود بیاورد تا در بهترین شرایط ممکن چرخه رشد مو به تکامل برسد و درصد موفقیت کاشت مو بسیار بالا باشد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم