مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مهمترین نکات کاشت مو به روش BHT

مهمترین نکات کاشت مو به روش BHT
  • 29 آگوست 2018
  • 768 بازدید
  • بدون نظر

مهمترین نکات کاشت مو به روش BHT

یکی از نکات مشترکی که در انجام تمام روش های کاشت مو چه در انجام روش های قدیمی و چه روش های جدید وجود دارد استفاده از بانک موی پشت سر جهت پیوند مو می باشد اما در برخی از بیماران به علت نبود موی کافی در برداشت تار موها از بانک مو محدودیت وجود دارد که متخصصین کاشت مو مشکل این افراد را با به وجود آوردن روش نوینی از کاشت مو به نام bht رفع نموده اند اما مهمترین نکات کاشت مو به روش BHT چیست ؟

مهمترین نکات کاشت مو به روش BHT

کاشت مو به روش BHT

یکی از تنها روش های کاشت مو در افرادی که بانک موی مناسبی در پشت سر خود ندارند روش کاشت موی bht می باشد که در این روش موی کاشته شده از بدن بیمار و نواحی مختلف ریش و بدن برداشته می شود، در این روش متخصص کاشت مو با توجه به شاخصی که توسط آزمایش مخصوص مشخص می گردد شبیه ترین موی نواحی بدن را جهت انجام پیوند به سر انتخاب می نماید و شرایط ایده آلی را برای پیوند فراهم می نماید تا پس از پیوند و با تکمیل چرخه رشد موهای پیوند شده به رشد طبیعی خود برسند.

مهمترین نکات کاشت مو به روش BHT

نکات کاشت مو به روش BHT

– یکی از بهترین نواحی جهت ترمیم مو با روش bht موی ریش می باشد زیرا درصد کمی از موهای ریش در حالت خواب قرار دارند و موی این ناحیه شباهت بیشتری به موی سر دارد.

– موی کاشته شده از بدن به سر پس از طی تکامل چرخه رشد خود بسیار شبیه موی سر خواهد شد و الگوی رشد آن مانند موی سر ایجاد می گردد.

– این روش کاشت به دلیل نبود موی کافی در بانک موی پشت سر انجام می گیرد و ممکن است بیمار به دلیل ریزش موی کامل و استفاده از بانک مو در جلسات قبلی تراکم مناسبی جهت پیوند نداشته باشد.

مهمترین نکات کاشت مو به روش BHT

نکات کاشت مو به روش BHT

– این روش تنها در افرادی انجام می گیرد که به اندازه کافی در سر خود مو جهت استخراج ندارند و بنابراین در افرادی که بانک موی کافی دارند انجام نخواهد گرفت.

– چرخه رشد موها با استفاده از این روش کمی طولانی تر از روش های نوین کاشت مو خواهد بود بنابراین بیمار باید ضمن صبور بودن مراقبت های بیشتری از موی کاشته شده خود داشته باشد.

کاشت مو با روش bht یا همان پیوند مو از بدن تکنیکی می باشد که راه حلی برای پیوند مو در افرادی خواهد بود که به علت ریزش موی شدید دچار طاسی کامل مو در سر خود شده اند و جهت برداشت مو از پشت سر خود محدودیت دارند.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم