مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

نکات مهم کاشت ابروی طبیعی

نکات مهم کاشت ابروی طبیعی
  • 4 سپتامبر 2018
  • 347 بازدید
  • بدون نظر

نکات مهم کاشت ابروی طبیعی

چنانچه موهای ابرو در فرد شروع به ریزش کنند ، به منظور درمان مشکل باید به متخصص پوست و مو مراجعه شود ، در مواردی که می توان با دارو های مناسب ریزش ابرو را درمان نمود ، موهای ابرو باز خواهند گشت اما در مواردی نظیر ؛ سوختگی ، انجام جراحی و ایجاد زخم در ابرو ، فولیکول مو به طور کامل از بین خواهد رفت ، لذا تنها درمان کاشت مو خواهد بود ، در همین راستا در این مقاله ، نکات مهم کاشت ابروی طبیعی مورد بررسی قرار گرفته شده است.

علت کاشت ابروی طبیعی

به دلیل تاثیر ابرو در زیبایی چشم و چهره ی فرد ، ابروهای ریخته و یا کم پشت در فرد حالتی خسته و بیمارگونه ایجاد می کند که در اثر عمل زیبایب کاشت ابرو ، طراوت و شادابی به چهره ی فرد باز خواهد گشت.

نکات مهم کاشت ابروی طبیعی

عمل کاشت ابروی طبیعی

در عمل زیبایی کاشت ابروی طبیعی ، از موهای پست گوش و یا پشت سر استفاده می گردد ، فولیکول های مو با ابزار خاصی از عمق پوست خارج شده پس از استریل سازی آنها ، پزشک جراح با دقت و در جهت خواب ابرو به کاشت مو اقدام خواهد کرد ، یک سال نیز طول خواهد کشید تا فولیکول های پیوندی به رشد طبیعی برسند ، پس از این مدت به راحتی می توان ابروها را کوتاه کرد.

نکات مهم کاشت ابروی طبیعی

  • پس از کاشت ابرو ، هیچ وقت تراکم ابرو به حالت عادی و قبل نخواهد بود .
  • به دلیل تهیه ی فولیکول های پیوندی از ناحیه ی سر ، پس از کاشت این موها و به مرحله ی رشد طبیعی رسیدن آنها ، رشد این موها خیلی بیشتر از رشد موهای طبیعی ابرو خواهد بود ، لذا همواره به اصلاح و کوتاهی مرتب نیاز خواهند داشت .
  • به هنگام کاشت مو در ابرو ؛ باید به جهت موها ( خواب یا همان زاویه ی رویش ) توجه زیادی کرد .
  • طراحی خط رویش ابرو باید در تناسب با دیگر اجزای صورت باشد ، با این کار ابرو ها طبیعی ار و زیباتر خواهند شد.

نکات مهم کاشت ابروی طبیعی

نکات مهم کاشت ابروی طبیعی

عمل موفق کاشت ابروی طبیعی

مهارت ، دقت ، تجربه و هنر پزشک جراح در دستیابی به یک عمل موفق کاشت ابروی طبیعی بسیار موثر خواهد بود ، از این رو تنها به مراکز معتبر زیبایی و به پزشکان متخصص و فوق تخصص پوست و زیبایی باید مراجعه کرد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم